Šunų elgesys Ir mokymas

Behaviour and Training

Kaip suprasti ir paveikti šuns elgesį

Kaip suprasti šuns elgesį

Kaip suprasti šuns elgesį

Kelionės su šunimi kontrolinis sąrašas

Vykstant atostogauti šuo neprivalo likti namie – tiesą sakant, šuo gali būti puikus padėjėjas kelionėse. Visoje Lietuvoje yra šunis priimančių viešbučių ir jiems pritaikytų kelionių, taigi nė neabejojame, kad galėsite puikiai praleisti laiką kartu!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Pagrindinės šunų dresūros komandos

Šuns mokymas ir treniravimas vykdyti pagrindines komandas ir užuominas – smagus ir pasitenkinimą teikiantis užsiėmimas jums abiem. Svarbu šuns mokymą pradėti nuo ankstyvo amžiaus, kad padėtumėte pagrindus prieš šuniukui tampant suaugusiu šunimi. Šuniukų dresavimas ir šuns mokymas yra puikus praleistas kartu laikas ir tai daryti gali būti labai smagu!
Sužinokite Daugiau

Tolesnė dresūra. Vyresnių šunų dresūra

Mokantis naujų įgūdžių džiūgauja ne tik maži šuniukai – taip stiprinamas jūsų abiejų emocinis ryšys. Suaugę ir vyresnio amžiaus šunys taip pat mėgsta tolesnį mokymą, be to, jis jiems yra naudingas, ypač jei šiek tiek pasikeičia gyvenimas.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kaip suprasti šuns kūno kalbą

Visi, kada nors leidę laiką šuns draugijoje, žino, kad šunys, kaip ir žmonės, yra unikalios individualybės, daugelį jausmų jaučiančios taip pat, kaip ir žmonės ar kiti žinduoliai.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Agresyvus šunų elgesys

Jūsų šuns charakteris yra unikalus, o jo nuotaika, kaip ir visų kitų šunų, gali svyruoti nuo džiaugsmo iki baimės. Vis dėlto, jei jūsų šuo agresyvus, į tokį elgesį turėtumėte reaguoti kuo greičiau.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Ką daryti pradingus šuniui

Tai baisiausias kiekvieno šuns šeimininko košmaras; vieną minutę jūsų šuo dar su jumis, o kitą – jo jau nebėra. Be abejo, šuns dingimas kelia liūdesį ir stresą, be to, jaudinatės, kad jūsų augintinis gali išsigąsti ar susižeisti.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Ką daryti, jei šuo per daug loja?

Šunys balsu bendrauja ne taip dažnai, kaip žmonės, bet vis tiek balsas jiems yra svarbi priemonė išreikšti save ir emocijas kitiems šunims bei savo šeimininkams.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Mylėkite savo augintinį

Dirbdami PURINA mes tikime, kad #MesGeresniKartu. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip parodyti meilę savo katei ar šuniui, taip pat – kaip sustiprinti jūsų ypatingą ryšį.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kaip padėti baikščiam šuniui

Jūsų šuo yra labai smalsus ir linksmas, bet jį taip pat gali gąsdinti kai kurie dalykai. Visi šunys skirtingi – kai kurie baikštūs iš prigimties, o kai kurie labiau linkę įsibaiminti.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kodėl mano šuo loja?

Kai kurie šunys kelia daugiau triukšmo nei kiti, bet loja visi šunys. Nesvarbu, ar laikote mažytį čihuahua, ar suaugusį vokiečių aviganį, greičiausiai teko girdėti juos lojant įvairiose situacijose.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Vakarėliai, šunys ir fejerverkai

Jūsų šuo yra mielas kompanionas ištisus metus, jis mėgsta leisti su jumis laiką. Tačiau kai kurie šunys nesijaučia taip jaukiai, kaip jūs, girdėdami nepažįstamus garsus ar būdami tarp žmonių. Todėl, jei jūsų šuo bijo fejerverkų ir garsaus triukšmo, per šventes jam gali prireikti papildomos priežiūros.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Dėmesio siekiančių šunų elgesys

Dėmesio siekiančių šunų elgesys yra dažnas, o šuniukams – normalus. Galiausiai, juk jie nori savo motinos meilės, mėgsta žaisti su broliais ir seserimis, taip pat mokosi atskirti, kas gera ir kas bloga!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kodėl šuo ėda žolę?

Jeigu šuo ir toliau ėda žolę, nerimauti nereikėtų – bet kokiu atveju, nors ir gali atrodyti keistokai, ši elgsena pasitaiko gana dažnai.
SUŽINOKITE DAUGIAU