Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Šuo ir katė ant savininko kelių

„Purina“ priežiūros patarimai

„Purina“ gali suteikti visą informaciją, kurią turite žinoti apie augintinius! Nesvarbu, ar laikote šuniuką, kačiuką, o gal vyresnio amžiaus augintinį, turite klausimų dėl elgesio problemų ar sveikatos, mūsų specialistai, kurie daugiau nei 85 metus rūpinasi, kad augintiniai gyventų sveiki ir laimingi, tikrai jums padės.

Profesionali kačių priežiūra

Kai domina katės priežiūra, informacijos turite gauti iš specialisto.

Norėdami sužinoti, ką „Purina“ jums gali papasakoti apie kačių mitybą, elgseną, vystymąsi, sveikatą ir dar daugiau, peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius.

Profesionali šunų priežiūra

Rūpintis šunimi – tai suprasti jo poreikius. Jei norite daugiau sužinoti apie šunų mitybą, elgesį, sveikatą ar dresūrą, jums padės „Purina“ specialistai. Peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius ir raskite mūsų geriausių patarimų bei rekomendacijų.

kačiukas sėdi kažkam ant kelių
„Purina“ patirtis
Kačiuko ABC
Nesvarbu, ar norite išsiaiškinti, ką reiškia keistas jūsų naujojo šeimos nario elgesys, ar gauti šėrimo rekomendacijų, mūsų specialistai yra pasirengę padėti. Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie kačiukus ir sužinokite visą informaciją, kurios jums reikia, kad jų gyvenimo pradžia būtų kuo geriausia.
laimingas šuniukas šoka į šeimininko rankas
„Purina“ patirtis
Augantis šuniukas
Jūsų šuniukas nusipelno visko, kas geriausia, todėl kreipkitės į mūsų specialistus ir sužinokite viską, ką turite žinoti apie šuniukų mokymą, mitybą, sveikatą, elgesį ir kt. Jei vadovausitės mūsų patarimais, jūsų augančio šuniuko gyvenimas bus pats geriausias.

Sužinokite daugiau

Katė su veterinaru už nugaros
„Purina“ patirtis
Sveikata ir priežiūra
Ar būtumėte susidūrę su virškinimo sutrikimais, ausų infekcija, galbūt augintinis užsikrėtė parazitais, o gal laukiate pagausėjimo, mūsų specialistai yra pasirengę padėti. Peržiūrėkite mūsų didelę straipsnių apie sveikatą kolekciją.
Šuo guli dubenyje laukiančio maisto
„Purina“ patirtis
Šėrimas ir mityba
Nesvarbu, ar norite sužinoti, kada pereiti nuo šuniukų arba kačiukų ėdalo prie skirto suaugusiems augintiniams, arba domitės, kaip dažnai turėtumėte šerti savo augintinį, mes atsakysime į jūsų klausimus. Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie šėrimą ir mitybą, kad gautumėte.
Katė ir šuo žaidžia su žaislais
„Purina“ patirtis
Elgesys ir mokymas
Augintinių elgesys gali būti ne tik juokingas ir paslaptingas, bet ir reikšti svarbesnius dalykus. Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie tai, kaip geriau suprasti savo augintinį, kaip jį mokyti ir kada kreiptis į specialistus.
Vyresnioji šokolado laboratorija su galva savininko rankose
„Purina“ patirtis
Brandaus amžiaus
Pasinaudokite mūsų specialistų patarimais – nuo klausimų dėl sveikatos iki mitybos rekomendacijų – ir padėkite savo augintiniui gyventi kuo geriau iki pat senatvės.
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.