Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Moteris kalbasi su buldogu

Mūsų mitybos filosofija

Kiekvienas gyvūnas nusipelno puikios mitybos.

Pradedame nuo to, kad įsivaizduojame pasaulį, kuriame augintiniai gerai gyvena ilgiau, o mityba padeda veiksmingai spręsti net pačias sudėtingiausias sveikatos problemas.

Vedami šios vizijos ir neblėstančios aistros augintiniams, mes taikome daugiau nei 90 metų mokslinę patirtį augintinių mitybos, fiziologijos ir elgsenos srityje, kad padarytume naujų atradimų ir peržengtume ribas kurdami mitybos sprendimus, kurie iš esmės keičia situaciją. Mūsų darbas – įsivaizduoti neįmanomus dalykus ir išlaisvinti mitybos galią, kad visi augintiniai gyventų geriau ir ilgiau.

Ši filosofija daro įtaką mūsų priimamiems sprendimams ir įsitikinimams, kuriais vadovaujamės kiekvieną dieną.

Šie įsitikinimai yra tokie:

1. Puiki mityba turi būti prieinama visiems šunims ir katėms

Esame įsitikinę, kad puiki mityba turėtų būti prieinama visiems šunims ir katėms – visur. Todėl siūlome platų produktų asortimentą, kad augintinių šeimininkai galėtų pasirinkti savo augintiniui tinkamą ėdalą. Mes norime, kad gyvūnų šeimininkai ne tik žinotų, jog jų augintiniams skirtas ėdalas atitinka arba pranoksta įstatymų numatytus reikalavimus ir pramonės standartus; mes norime, kad gyvūnų šeimininkai jaustųsi tinkamai pasirinkę.

2. Mityba prasideda nuo supratimo apie maisto medžiagas, o ne tik apie sudedamąsias dalis

Esame įsitikinę, kad mityba prasideda nuo supratimo apie maisto medžiagas, o ne tik apie sudedamąsias dalis. Geriausios sudedamosios dalys yra tos, kurios sąveikauja su kitomis ir pagerina viena kitos poveikį. Išmaniai sukurtas maisto medžiagų derinys bus lengviau virškinamas ir veiksmingesnis augintiniui nei atskira sudedamoji dalis. Štai kodėl savo augintinių ėdalo receptūras sudarome ne rinkdamiesi kiekvieną sudedamąją dalį, o vertiname, kaip skirtingos sudėtys veikia bendrą augintinio sveikatą.

3. Naujovių visada turi būti siekiama sutelkiant dėmesį į augintinių mitybos poreikius, saugumą ir gerovę

Esame įsitikinę, kad naujovių reikia siekti visada sutelkiant dėmesį į augintinių mitybos poreikius, saugumą ir gerovę. Todėl turime savo Augintinių priežiūros centrą, kuriame atliekami šėrimo tyrimai padeda geriau suprasti natūralius šunų ir kačių polinkius, mitybos poreikius ir elgseną. Mūsų išmanantys ir rūpestingi darbuotojai su šunimis ir katėmis elgiasi pagarbiai ir meiliai, nes mes taip pat esame augintinių šeimininkai.

4. Šėrimo patirtis turi būti maloni ir kartu užtikrinti optimalią mitybą

Manome, kad šėrimo patirtis turi būti maloni ir kartu užtikrinanti optimalią mitybą. Todėl mūsų gaminamas kiekvienos rūšies ėdalas atitinka Europos ir nacionalinius reguliavimo standartus, ir tik tokį kokybišką ėdalą siūlome jūsų augintiniui. „Purina“ pramonės standartus laiko tik atspirties tašku. Visi mūsų produktai ne tik atitinka šiuos standartus, bet daugelis juos viršija. Savanoriškai laikomės Europos augintinių ėdalo pramonės federacijos (FEDIAF) gairių, kuriomis augintinių ėdalą gaminančios bendrovės skatinamos užtikrinti produktų augintiniams saugumą. Visa tai darome tam, kad pasiūlytume augintiniams optimalią mitybą.

5. Augintinių mitybos poreikiai yra unikalūs

Esame įsitikinę, kad augintinių mitybos poreikiai yra unikalūs. Štai kodėl tapome pasauliniais augintinių mitybos lyderiais. Nenorime sekti paskui pramonę – norime ją stumti į priekį, todėl, pavyzdžiui, tiriame, kas lemia augintinių nutukimą, kokią įtaką daro tendencijos ir atradimai žmonių mityboje. Visas mūsų atliekamas darbas yra dalis mūsų misijos praturtinti augintinių gyvenimą ir suteikti jiems galimybę gyventi ilgiau bei sveikiau.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.