Your Pet, Our Passion.
Pro Plan katems
Pro Plan

Atraskite PRO PLAN kačių ėdalo asortimentą

Garantuojame, kad visų rūšių PRO PLAN ėdalas suteiks 100 proc. jūsų katei reikalingų pagrindinių maisto medžiagų, o skonis jai tikrai patiks.

Mes tikime, kad tinkama mityba yra ilgalaikės sveikatos pagrindas ir būtent nuo jos prasideda nuostabus augintinio gyvenimas.​

Būtent todėl PRO PLAN užtikrintai gali rinktis tie, kurie nori savo katę šerti šiuolaikiniu mokslu paremtu ėdalu, tęsiančiu daugiau nei 90 metų efektyvių rezultatų tradicijas.

Visi PRO PLAN produktai sukurti taip, kad kokybiškos sudedamosios dalys būtų maksimaliai naudingos, maisto medžiagos efektyviai pasisavinamos, o augintinis kiekviename gyvenimo etape gautų įrodytos tikslinės naudos – nuo kačiukų imuniteto stiprinimo iki suaugusių kačių inkstų sveikatos palaikymo.

Mūsų siūloma optimizuota mityba – tai reikšminga nauda sveikatai, ilgalaikė gera savijauta ir puikus skonis, kuris jūsų katei tikrai patiks.

Liveclear
Pristato
Pro Plan

Pristatome PRO PLAN LIVECLEAR

Pirmasis ir vienintelis pasaulyje alergenų kiekį mažinantis kačių ėdalas.​
Saugus ir katėms nekenkiantis produktas, padedantis sumažinti alergenų kiekį, kad galėtumėte džiaugtis katėmis savo namuose ir glėbyje.

Pro Plan Kačiukams
Mūsų mityba
PRO PLAN Kitten
Kačiukams skirtų mūsų produktų asortimentas specialiai sukurtas taip, kad kačiukų gyvenimo pradžia būtų kuo geriausia – šie produktai palaiko visapusį kačiukų augimą ir vystymąsi.
Pro plan katems
Mūsų mityba
PRO PLAN Adult
Mūsų ėdalo suaugusioms katėms asortimentas palaiko jų imuninę sistemą, nes sudėtyje esantis moksliškai sukurtas sudedamųjų dalių derinys palaiko sveikus inkstus ir stiprina dantis.
Pro plan Brandaus amžiaus
Mūsų mityba
PRO PLAN Senior
Mūsų „PRO PLAN Senior“ asortimento, specialistų subalansuoto taip, kad palaikytų sveiką senėjimą, sudėtyje yra unikalus maistinių medžiagų mišinys su antioksidantais, prebiotikais, riebalų rūgštimis omega 3 ir 6, kurios padeda pagerinti vyresnių nei 7 metų kačių gyvenimo kokybę ir pailginti jų gyvenimo trukmę.