Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Pro Plan
Pro Plan

Atraskite PRO PLAN asortimentą

Mes, dirbantys su PRO PLAN, tikime, kad mityba yra ilgalaikės sveikatos ir geros savijautos pagrindas, būtent nuo jos prasideda nuostabus jūsų augintinio gyvenimas.

Mes, dirbantys su „Purina PRO PLAN“, tikime, kad mityba yra ilgalaikės sveikatos ir geros savijautos pagrindas, būtent nuo jos prasideda nuostabus jūsų augintinio gyvenimas. PRO PLAN užtikrintai gali rinktis tie, kurie ieško patvirtintu ir šiuolaikiniu mokslu paremtų produktų, kuriamų pasitelkus daugiau nei 90 metų patirtį ir jaučiamą aistrą.

Rūpinkitės ilgalaike savo augintinio sveikata šerdami jį PRO PLAN produktais, kurie tiksliai sukurti taip, kad kokybiškos sudedamosios dalys būtų maksimaliai naudingos, maisto medžiagos būtų gerai pasisavinamos, o augintinis kiekviename gyvenimo etape gautų įrodytos tikslinės naudos – nuo pagalbos palaikant šuniukų ir kačiukų imunitetą iki suaugusių kačių ir šunų geros savijautos palaikymo visą gyvenimą. O kadangi ėdalas taip pat yra raktas į jūsų katės širdį, visi mūsų produktai yra puikaus skonio, kuris jūsų augintinei tikrai patiks.

Kadangi konkrečių maisto medžiagų kiekis tiksliai pritaikytas įvairiems augintiniams kiekviename jų gyvenimo etape, „Purina PRO PLAN“ asortimentas užtikrina optimizuotą mitybą ir šeimininkams suteikia galimybę pasirūpinti savo augintinių sveikata, ilgam palaikant jų gerą savijautą.

Pro Plan
Šunims
Atraskite PRO PLAN šunų ėdalą
Mes tikime, kad tinkama mityba yra ilgalaikės sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Mums jūsų šuns mitybos tobulinimas yra viso gyvenimo darbas.
Pro Plan
Katėms
Atraskite PRO PLAN kačių ėdalą
PRO PLAN asortimentas – tai pažangios, visavertės ir subalansuotos receptūros, puiki mityba ir moksliškai įrodyti pranašumai, padedantys palaikyti ilgą ir sveiką gyvenimą.