Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Pro Plan
Pro Plan

Atraskite PRO PLAN asortimentą šunims

Garantuojame, kad visų rūšių PRO PLAN ėdalas suteiks 100 proc. jūsų šuniui reikalingų pagrindinių maisto medžiagų, o skonis jam tikrai patiks.

Esame tikri, kad tinkama mityba yra ilgalaikės sveikatos pagrindas ir būtent nuo jos prasideda nuostabus augintinio gyvenimas.​

Būtent todėl PRO PLAN užtikrintai gali rinktis tie, kurie nori savo šunį šerti šiuolaikiniu mokslu paremtu ėdalu, tęsiančiu daugiau nei 90 metų efektyvių rezultatų tradicijas.

Visi PRO PLAN produktai sukurti taip, kad kokybiškos sudedamosios dalys būtų maksimaliai naudingos, maisto medžiagos efektyviai pasisavinamos, o augintinis kiekviename gyvenimo etape gautų įrodytos tikslinės naudos – nuo šuniukų imuniteto stiprinimo iki vyresnių šunų kognityvinės funkcijos palaikymo.

Mūsų siūloma optimizuota mityba – tai reikšminga nauda sveikatai, ilgalaikė gera savijauta ir puikus skonis, kuris jūsų šuniui tikrai patiks.

Pro Plan Šuniukams
Mūsų mityba
PRO PLAN Puppy
PRO PLAN asortimentas šuniukams, specialiai sukurtas „Purina“ veterinarų ir mitybos specialistų, užtikrins, kad jų gyvenimo pradžia būtų kuo geriausia. Mūsų produktai, kuriuose yra krekenų, padeda palaikyti šuniukų natūralų imunitetą ir kovoti su kasdieniais iššūkiais.​
Pro Plan
Mūsų mityba
PRO PLAN Adult
Mūsų sausojo ėdalo suaugusiems šunims asortimentas gaminamas iš kokybiškų sudedamųjų dalių, jo sudėtyje yra pagrindinių maisto medžiagų, padedančių palaikyti sveikus sąnarius, kad šuo būtų aktyvus, puoselėjančių kailį, kad jis žvilgėtų nuo šaknų iki galiukų, taip pat palaikančių sveikus dantis.
Pro Plan Brandaus amžiaus šunys
Mūsų mityba
PRO PLAN Senior
Senstantį šunį gali būti pravartu šerti specialiai šiam gyvenimo laikotarpiui pritaikytu ėdalu. PRO PLAN, kurio sudėtyje yra išskirtinis maisto medžiagų derinys, gerina protinę veiklą ir reakciją, todėl padeda šuniui likti gyvybingam, budriam ir norinčiam bendrauti.

Atraskite „Pro Plan“ produktus: kika

Pirkti dabar