Your Pet, Our Passion.
Visi Purina prekių ženklai

Didžiuojamės savo prekių ženklais

Žvalios akys, žvilgantis kailis ir žaismingas elgesys byloja, kad gyvūnas yra sveikas, o sveikatos pagrindas – tinkama mityba. Būtent todėl nuolat dirbame gilindami augintinių sveikatos ir mitybos mokslo žinias. Su „Purina“ pasirūpinkite, kad jūsų augintinis būtų sveikas, laimingas ir stiprus.

Kačių produktų prekių ženklai

Felix
Felix
Kad patenkintumėte mūsų išdykėlių poreikius, atraskite patrauklius „Felix“ produktus: tai gardūs patiekalai, atrodantys taip, tarsi būtumėte pagaminę juos patys! Jūsų katės jusles pamalonins jaudinantys tekstūrų ir skonių deriniai: skonio kupini drebučiai, padažai ir net traškūs pabarstukai! Nėra ko stebėtis, kad sumanios katės gauna „Felix“.
Gurmaniška balta katė
Gourmet
„Gourmet“ asortimentas gaminamas laikantis aukščiausių skonio ir pasitenkinimo standartų, kad įtiktų aukštesnius reikalavimus skoniui keliančioms katėms. Skonių ir tekstūrų įvairovei perteikti sukurtos šešios serijos: „Gold“, „Perle“, „Mon Petit“, „Soups“, „Solitaire“ ir „Nature's Creations“. Visi produktai patogiai supakuoti po vieną porciją.
Purina One pilka katė
„Purina ONE“ KATĖMS
Šis pritaikytos sudėties ėdalas, specialiai sukurtas unikaliems kačių poreikiams tenkinti, akivaizdžiai pagerins ir palaikys katės sveikatą visą jos gyvenimą. Ėdalą „Purina ONE“ galima rinktis pagal gyvenimo etapą arba gyvenimo būdą.
Friskies
„Friskies®“ katėms
Jūsų namai tampa ypatingi dėl unikalaus jūsų katės charakterio. Kad katė būtų sveika ir laiminga, šlapiasis ir sausasis ėdalas „Friskies®“ kuriamas taip, kad būtų visavertis ir subalansuotas, suteiktų visų katei reikalingų maisto medžiagų. Ėdalu iš mėgstamų skonių asortimento šeriama katė jus stebins ir džiugins kasdien, ilgus metus.
Pro Plan
Kačių ėdalas PRO PLAN
Kiekvienos katės mitybos poreikiai skirtingi ir skirtingais gyvenimo momentais keičiasi. Ėdalas iš PRO PLAN asortimento profesionaliai sukurtas taip, kad patenkintų kai kuriuos iš šių besikeičiančių poreikių. Remiamės pirmaujančiais mokslo laimėjimais, todėl PRO PLAN gali suteikti moksliškai įrodytų pranašumų ir palaikyti gerą savijautą visą gyvenimą. Šis asortimentas apima viską – nuo imuninę sistemą palaikančios mitybos ir supermaisto receptūrų iki veterinarinių dietų ir produktų, palaikančių aštrias jusles, naudingų esant jautriai odai ir virškinimo sistemai.

Šunų produktų prekių ženklai

Adventuros
Adventuros
Natūraliai nuotykių trokštantiems šunims skirti „Purina Adventuros“ skanėstai kupini įdomių skonių, kuriuos būtina kuo skubiau išbandyti!
Pro Plan
Šunų ėdalas PRO PLAN
Kiekvieno šuns mitybos poreikiai skirtingi ir skirtingais gyvenimo momentais keičiasi. Ėdalas iš PRO PLAN asortimento profesionaliai sukurtas taip, kad patenkintų kai kuriuos iš šių besikeičiančių poreikių. Remiamės pirmaujančiais mokslo laimėjimais, todėl PRO PLAN gali suteikti moksliškai įrodytų pranašumų ir palaikyti gerą savijautą visą gyvenimą. Šis asortimentas apima viską – nuo imuninę sistemą palaikančios mitybos ir supermaisto receptūrų iki veterinarinių dietų ir produktų, palaikančių smegenų veiklą, naudingų esant jautriai odai ir virškinimo sistemai.
Dentalife
„Dentalife“ šunims
Šie kramtalai, skirti kasdienei dantų priežiūrai, pasižymi unikalia porėta tekstūra, todėl malonu kramtyti, ir yra su ryškiais grioveliais, masažuojančiais dantenas. Moksliškai įrodyta, kad jie sumažina akmenų susidarymą ir pasižymi natūraliu valomuoju poveikiu.
Friskies
„Friskies®“ šunims
Jūsų šuo yra svarbi šeimos dalis ir jus sieja ypatingas ryšys. Kad šuo būtų sveikas ir laimingas, šlapiasis ir sausasis šunų ėdalas „Friskies®“ kuriamas taip, kad būtų visavertis ir subalansuotas, suteiktų visų šuniui reikalingų maisto medžiagų. Ėdalu iš mėgstamų skonių asortimento šeriamas šuo jus stebins ir džiugins kasdien, ilgus metus.
Sausojo ėdalo asortimentas
„Purina ONE DOG Mini“
Šis pritaikytos sudėties ėdalas, specialiai sukurtas unikaliems mažų šunų poreikiams tenkinti, akivaizdžiai pagerins ir palaikys šuns sveikatą visą jo gyvenimą. Ėdalą „Purina One“ galima rinktis sausąjį ir šlapiąjį, pagal gyvenimo etapą arba gyvenimo būdą.