Your Pet, Our Passion.
Žaidžia šuo ir katė

Kaip rasti augintinį

Naujo augintinio įsigijimas yra jaudinantis įvykis! Jei prireiktų pagalbos renkantis tinkamą veislę ar vardą, aiškinantis kainas ir pranašumus arba sprendžiant, ar augintinį verčiau pirkti ar imti iš prieglaudos, galime duoti daugybę specialistų patarimų.

Įsigyjant šunį

Kaip ir priimdami bet kokius kitus svarbius sprendimus, prieš įsigydami naują šuniuką atlikite namų darbus, kad įsitikintumėte, jog renkatės sau ir savo gyvenimo būdui tinkamą šunį.

Įsigyjant katę

Svarstant galimybę įsigyti naują katę gali kilti daug klausimų. Kokia veislė jums patiktų? Ar jūsų netrikdys padykusio kačiuko išdaigos? Gal jūsų gyvenimo būdą labiau atitiktų rami vyresnio amžiaus katė?

Šuo šokinėja į orą
Pasiruošimas
Geriausi šunų vardai
Jei ieškote tinkamo kačių ėdalo savo pūkuotam draugui, turime ką pasiūlyti visiems. Nuo sausojo iki šlapiojo ėdalo, nuo kačiukų iki gyvenimo saulėlydį pasiekusių kačių, nuo visaverčio ėdalo iki specialių dietų – peržiūrėkite mūsų asortimentą ir raskite tai, kas jums puikiai tinka.
Katė žiūri į fotoaparatą
Pasiruošimas
Geriausi kačių vardai
Kai reikia rūpintis savo kate, turite gauti informaciją iš eksperto. Norėdami sužinoti, ką Purina turi pasakyti apie kačių mitybą, elgesį, vystymąsi, sveikatą ir dar daugiau, peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius.

Sužinokite daugiau

Šunys sėdėjo žiūrėdami į priešingas puses
Raskite tobulą porą
Šunų tipai ir gidai
Skirtingų tipų šunų poreikiai skiriasi, todėl nesvarbu, ar ieškote skaliko, paukštšunio, žaislinės veislės šuns ar terjero, turime patarimų, kurie padės jums rasti tinkamiausią šunį.
Šuo žiūri į šeimininką
Raskite tobulą porą
Šunų veislės
Kadangi yra tiek daug veislių, iš kurių galima rinktis, gali būti, kad tobulo keturkojo draugo paieškos bus keblus uždavinys. Atlikdami mūsų veislės išrinkiklio testą galėsite rasti šunį, kurio poreikiai atitinka jūsų gyvenimo būdą, o mūsų veislių bibliotekoje galite peržiūrėti visas veisles.
Brown and Ginger Tabby katės, sėdinčios ant sofos
„Purina“ patirtis
Kačių tipai ir gidai
Ieškote šeimos nariams draugiškos katės? Gal esate apsisprendėte rasti juodą katę, o gal jums riekia hipoalerginės veislės? Mūsų gidai padės jums rasti tinkamiausią augintinę.
Dvi katės sėdėjo ant sofos
„Purina“ patirtis
Kačių veislės
Nuo pat savo veiklos pradžios „Purina“ yra mitybos inovacijų pradininkė, siekianti padėti šunims ir katėms gyventi geriau bei ilgiau. Turėti katę – labai praturtinanti patirtis, tačiau tai ir didelė atsakomybė. Dar šiandien sužinokite, kuri veislė tinka jūsų unikaliam gyvenimo būdui – pasinaudokite mūsų veislės išrinkiklio įrankiu arba naršykite mūsų bibliotekoje.
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.