Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Moteris vedžioja šunį lauke

Apie mus

Mes vadovaujamės įsitikinimu, kad žmonėms ir gyvūnams gera būti drauge.

Mūsų istorija

Augintinių ir žmonių ryšys išties yra unikalus. Jis grindžiamas bendra draugija, patirtimi ir meile, todėl esame įsitikinę, kad žmonių ir augintinių ryšys praturtina gyvenimą. Štai kodėl jau daugiau nei 125 metus kuriame puikaus skonio gyvenimą gerinantį ėdalą įvairaus amžiaus ir skirtingai gyvenantiems šunims ir katėms.

Mūsų pamėgtų prekių ženklų asortimentas kasdien paliečia milijonus gyvenimų. Siūlydami platų asortimentą, besiskiriantį kainomis ir ėdalo kokybe (nuo geros iki išskirtinės) užtikriname visavertės ir subalansuotos mitybos prieinamumą kiekvienam.

Patys esame gyvūnų mylėtojai ir šeimininkai, todėl žinome, kaip kokybiška mityba gali padėti augintiniams ir jų šeimininkams kartu gyventi laimingiau, sveikiau ir ilgiau. Siekiame pagerinti augintinių ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą – tai mums sekasi geriausiai ir tokia yra mūsų veiklos prasmė.

Žmonėms ir gyvūnams gera būti drauge.

Mūsų tikslas

Bendrovės „Purina“ pasaulinis tikslas – gerinti augintinių ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą. Mūsų tikslas remiasi mūsų paveldu ir įsitikinimu, kad žmonių ir augintinių ryšys praturtina gyvenimą #MumsGeriauSuGyvūnais. Jis atspindi mūsų patirtį ir yra susijęs su mus supančio pasaulio iššūkiais. Tai motyvacija, kuri kasdien įkvepia mūsų žmones.

Mūsų ambicijos

Mūsų požiūris – įsiklausyti į mūsų suinteresuotuosius asmenis, suprasti, kas jiems svarbiausia, kokių klausimų jiems kyla ir kokiose srityse jie nori sulaukti dėmesio iš „Purina“ tiek vietos, tiek Europos lygmeniu, kad taptume pačia patikimiausia augintinių priežiūros bendrove visoje Europoje.

Mūsų vizija

Bendrovei „Purina“ evoliucionuojant ir transformuojantis iš augintinių ėdalą gaminančios bendrovės į augintinių priežiūros ekosistemą, ieškosime naujų būdų, kaip užtikrinti geriausią augintinių šeimininkų patirtį, ir įgyvendinsime savo tikslą – gerinti augintinių ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą.

Tik derindami savo patirtį augintinių ėdalo gamybos srityje ir išskirtinį asortimentą su naujais verslo modeliais ir partnerystėmis, padėsime daugiau žmonių patirti, kokią nuostabią naudą naminiai gyvūnėliai teikia mūsų gyvenimui.

Kuriame „Purina“ ekosistemą, kad taptume Jungtinėje Karalystėje pirmaujančia augintinių priežiūros paslaugų teikėja: nuo mūsų pagrindo – gyvenimą gerinančios mitybos – iki patirties, kurios ieško augintinių šeimininkai, neapsiribojantys vien tik ėdalu.

Tai neatsiejama nuo mūsų tikslo, o kai vis daugiau žmonių su mūsų pagalba patirs nuostabią naminių gyvūnėlių teikiamą naudą gyvenimui, įgyvendinsime savo ambicijas ir nusipelnysime būti laikomi patikimiausiu augintinių šeimininkų pasirinkimu per visą augintinio gyvenimą.

Moteris laiko katę
Mūsų įsipareigojimai
Esame įsipareigoję gerinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimus, todėl iki 2023 m. prisiėmėme 10 įsipareigojimų.
Imbiero katė pas veterinarus
Mūsų labdaros partneriai
Didžiuojamės tuo, kad remiame pagrindines labdaros organizacijas, kurių vertybės atitinka mūsiškes: nuo gyvūnų gerovės organizacijų iki organizacijų, kurios gyvūnus laiko praktiniais ir terapiniais žmonių kompanionais.
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.