Your Pet, Our Passion.
Katė žiūri atgal per petį

Mūsų mokslas

Ilgamečio naujovių kūrimo istorija.

„Purina“ jau beveik šimtmetį domisi augintinių mitybos mokslu ir jo įtakai augintinių sveikatai, o bendrovės atradimai iš naujo apibrėžė šios pramonės šakos standartus.

Nors dar niekada nebuvo lengviau ieškoti informacijos apie augintinių mitybą, rasti patikimos informacijos gali būti sunku. Todėl 2018 m. „Purina“ įkūrė pasauliniu balsu tapusį „Purina“ institutą, kuris dalijasi mitybos mokslo žiniomis su veterinarijos specialistais ir mokslo lyderiais, kad padėtų augintiniams gyventi geriau ir ilgiau.

" „Purina“ institutas dalijasi naujausiais moksliniais tyrimais, kuriuos atlieka daugiau nei 500 „Purina“ mokslininkų ir augintinių priežiūros ekspertų, dirbančių plačiame aštuonių mokslinių tyrimų ir plėtros centrų tinkle visame pasaulyje. Bendrovės „Purina“ mokslinių tyrimų ir plėtros komanda yra neprilygstamo dydžio ir apima daugybę specialybių, įskaitant mitybos specialistus, veterinarijos gydytojus, elgsenos specialistus, imunologus, chemikus, molekulinės biologijos specialistus, maisto mokslininkus, skonio ekspertus, genomikos ir bioinformatikos specialistus."

 

Šiuo klausimu turime labai tvirtus įsitikinimus. Mes niekada nieko nebaigiame. Niekada nesame išmokę pakankamai ir niekada nemanome, kad turime pakankamai žinių. Todėl nuolat stengiamės siekti didesnės augintinių gerovės.

Dan Smith, Viceprezidentas. Nestlé Purina.

Esame didžiausios pasaulyje maisto ir mitybos bendrovės „Nestlé“ dalis, todėl turime daug galimybių tyrinėti augintinių ir žmonių sveikatos sąsajas. Dalindamasis mūsų mokslinių komandų patirtimi, „Purina“ institutas jau turėjo galimybių pritaikyti gautas žinias tokiose srityse kaip probiotikų naudojimas ir kognityvinių funkcijų silpnėjimas.

Norėdami daugiau sužinoti apie pažangiausius „Purina“ darbus ir susipažinti su gausybe mokslinių išteklių, kuriuos teikia „Purina“ institutas, apsilankykite svetainėje www.purinainstitute.com.

Mūsų mokslinis paveldas

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.