Your Pet, Our Passion.
Įsigyjant katę
kačiukas raudona antklode

Įsigyjant kačiuką

Perskaitoma per 7 min.

Taigi, jei nusprendėte suteikti mylinčius namus mielam kačiukui, turite būti gerai pasiruošę ir žinoti, kokios veislės augintinio norite.

O dabar smagiausioji dalis – laikas išsirinkti tinkamiausią kačiuką! Pirmas žingsnis renkantis kačiuką – rasti atsakingą gyvūnų prieglaudą ar gelbėjimo centrą arba veisėją.

Kačiuko priglaudimas iš gyvūnų prieglaudos arba gelbėjimo centro

Visoje šalyje veikiančios gyvūnų prieglaudos ir gelbėjimo centrai visada ieško mylinčių namų visų rūšių ir visokio amžiaus katėms ir kačiukams. Jei ketinate priglausti kačiuką iš gyvūnų prieglaudos, reikia turėti omenyje keletą dalykų ir atkreipti į juos dėmesį ieškant tinkamos prieglaudos arba gelbėjimo centro.

Daugiau informacijos, kaip pasiimti auginti kačiuką iš gyvūnų prieglaudos, sužinosite perskaitę mūsų vadovą.

Kačiuko pirkimas iš veisėjo

Jei verčiau nusipirktumėte kačiuką iš veisėjo, gerai pagalvokite, kokia veislė geriausiai tiktų jūsų šeimai, ir atminkite, kad nebūna pigių grynaveislių gyvūnų! Sprendžiant, kur pirkti kačiuką, reikia apgalvoti keletą dalykų.

Pirmiausia reikia susisiekti su dominančios veislės klubo sekretore. Kai kada veislių klubai turi esamų kačiukų vadų sąrašus arba gali padėti jums susisiekti su jūsų rajone esančiais veisėjais. Paprastai veislinių kačiukų galima įsigyti visus metus.