""

„Purina“ įsipareigojimai

Esame įsipareigoję siekti pokyčių

Mityba yra visos mūsų veiklos pagrindas, bet tai ne viskas, ką mes darome. Esame įsipareigoję nuveikti daugiau reikšmingų dalykų, kurie svarbūs augintiniams, juos mylintiems žmonėms ir mūsų visų planetai. Būtent todėl mūsų tikslas yra įvykdyti 6 „Purina“ įsipareigojimus, kurie susiję su iniciatyvomis augintiniams, bendruomenėms ir aplinkai.

""

Mūsų tikslas 2030 metams
100 % ĮVYKDYTI VISUS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMUS

Kam darome poveikį
Pažvelkite į mūsų įsipareigojimus ir pamatykite, kaip jie padeda gerinti augintinių gyvenimą, remti bendruomenes ir rūpintis aplinka.

Esame įsipareigoję siekti pokyčių nuo 2016 m.

2016 m. apklausėme augintinių šeimininkus, veterinarus, pramonės sektoriaus nuomonės formuotojus, tvarumo ekspertus ir už gyvūnų gerovę atsakingus asmenis, kad remdamiesi jų nuomone galėtume nustatyti sritis, kuriose galėtume imtis veiksmų ir būti naudingi. Tai padėjo apibrėžti mūsų pirmuosius 10 įsipareigojimų „Purina“ visuomenėje“.

Dabar, juos papildę 6 naujais pirmiau minėtais „Purina“ įsipareigojimais, išplėtėme jų aprėptį ir sieksime įgyvendinti naujas ambicijas.

Kaip mums sekasi vykdyti pirmuosius 10 įsipareigojimų, sužinokite skaitydami toliau.

Mūsų ankstesni 10 įsipareigojimų „Purina“ visuomenėje“

Pirmuosius įsipareigojimus pristatėme 2016 m., jie buvo žinomi kaip 10 mūsų įsipareigojimų „Purina“ visuomenėje“. Sekėme savo pažangą, apie kurią galite daugiau sužinoti spustelėję toliau pateiktą nuorodą.

Mūsų pasiekimai 2021 m.
""

Mūsų 2020 m. ataskaita „Purina“ visuomenėje“

2021 m. pristatėme savo naujausią ataskaitą „Purina“ visuomenėje“, kurioje apžvelgėme savo pasiekimus iki 2020 m. pabaigos. Tai išorinių organizacijų patvirtinta ataskaita, kurioje išsamiai analizuojamas darbas ir atvejų tyrimai, susiję su mūsų ankstesniais 10 įsipareigojimų „Purina“ visuomenėje“.

Skaityti ataskaitą
""