Your Pet, Our Passion.
Šuo valgo maistą iš raudono dubenėlio

KURTI AUGINTINIŲ MITYBOS NAUJOVES IR APSIRŪPINTI ŽALIAVOMIS TAIKANT REGENERAVIMO PRAKTIKĄ

.

MŪSŲ TIKSLAI
  • Iki 2024 m. išleisime 20 naujų produktų (palyg. su 2021 m.), skirtų augintinių sveikatai ir gerovei gerinti.
  • 2025 m. 20 % grūdų ir augalinių baltymų bus gauta taikant regeneracinės žemdirbystės metodus; iki 2030 m. šį rodiklį padidinsime iki 50 %.
  • 2030 m. naudosime tik atsakingai sugautas žuvis (laukines arba iš akvakultūros ūkių).
MŪSŲ PASIEKIMAI IKI ŠIOS DIENOS

Kodėl tai svarbu

Bendrovė „Purina“ buvo įkurta žadant kokybišką mitybą, patvirtintus mokslo pasiekimus ir naujoves, tuo siekiant gerinti augintinių sveikatą ir gerovę. Nors mityba visada bus mūsų veiklos pagrindas, dėmesio skiriame ir naudojamų sudedamųjų dalių atrankai, ir jų kilmei. Pripažįstame savo atsakomybę užtikrinti, kad ir toliau tiektume kokybiškus produktus, kartu mažindami poveikį klimatui.

Todėl ir toliau atidžiai stebėsime naujų produktų, skirtų augintinių sveikatai ir gerovei puoselėti, skaičių.

Taip pat stebėsime, kiek mūsų sudedamųjų dalių gaunama iš regeneracinės žemdirbystės ir atsakingos tiekimo praktikos.

MŪSŲ POŽIŪRIS: „PURINA“, TYRIMAI IR MITYBA

Esame gyvūnų šeimininkų ir mylėtojų bendrovė – nuo mokslininkų ir mitybos specialistų iki rinkodaros ir pardavimo skyriaus darbuotojų. Atsidavę siekiame suprasti gyvūnų mitybos, elgesio ir socialinius poreikius. Stengiamės daryti viską, kad jie būtų sveiki ir laimingi.

Iš esmės tikime, kad moksliškai patvirtinta geros kokybės mityba yra būtina gerai augintinių savijautai. Dėl to dirbdami nuo bendrovės įkūrimo dienos ir vykdydami bet kokią veiklą laikomės savo pažado užtikrinti aukštos kokybės mitybą, remtis moksliniais įrodymais ir garantuoti rezultatus. Bendrovei „Purina“ mityba yra svarbiausia.

Vis dėlto taip pat pripažįstame, kad mūsų gyvūnų ėdalas labai reikšmingai prisideda prie „Purina“ siekio mažinti poveikį aplinkai. Savo įsipareigojimu palaikyti regeneracinės žemdirbystės praktiką gaunant grūdus ir augalinius baltymus siekiame stabdyti dirvožemių būklės blogėjimo tendenciją ir sumažinti bendrą „Purina“ išmetamą anglies dioksido kiekį.

We fundamentally believe that scientifically proven, good quality nutrition is essential to pets’ wellbeing. That is why, since the beginning of Purina, and through all our activities, we’ve kept true to our brand promise of high quality nutrition, proven science and results. At Purina, nutrition takes centre stage.

However, we also recognise that our pet food is at the heart of helping to reduce Purina´s environmental footprint. Our commitment to regenerative agriculture practices for our cereals and vegetable proteins strive to reverse the downward trend in soil health and help reduce Purina´s overall carbon emissions.

 

„DIRBDAMI KARTU SU GERBIAMAIS PARTNERIAIS IR VETERINARIJOS SRITIES LYDERIAIS IŠ VISO PASAULIO, TAIP PAT ATSAKINGAIS IŠTEKLIŲ GAVYBOS EKSPERTAIS, DŽIAUGIAMĖS PERSPEKTYVA SKATINTI NAUJOVES, KURIOS REIKŠMINGAI GERINTŲ GYVŪNŲ SVEIKATĄ IR GEROVĘ, KARTU PADĖDAMOS MAŽINTI MŪSŲ POVEIKĮ KLIMATUI. ŽINOME, KAD SAVO TIKSLŲ NEPASIEKSIME VIENI.“

„PURINA“ EKSPERTAI

TĘSIAME „NESTLÉ“ VISUOMENINĘ VEIKLĄ

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

REGENERACINĖ ŽEMDIRBYSTĖ: KAS TAI?

Regeneracinė žemdirbystė – tai tokia ūkininkavimo metodika, kuria siekiama gerinti dirvožemio būklę ir derlingumą, taip pat tausoti vandens išteklius ir biologinę įvairovę. Atkuriant gerą dirvožemio būklę, jame ir augalų biomasėje užfiksuojama daugiau anglies dvideginio. Geresnės būklės dirvožemis taip pat atsparesnis klimato kaitai ir gali duoti didesnį derlių, todėl ūkininkams lengviau išgyventi.

„NESTLÉ“ ATSAKINGOS IŠTEKLIŲ GAVYBOS STANDARTAS

„Nestlé“ atsakingos išteklių gavybos standartas nustato būdus, kaip gauname išteklius gerbdami žmones, bendruomenes bei planetą ir jais rūpindamiesi. Jis apibūdina reikalavimus ir darbo būdus, kuriuos taikome kartu su savo viršesnės tiekimo grandinės trečiosiomis šalimis, kad užtikrintume tvarų ilgalaikį tiekimą bei įgyvendintume ambicijas toliau mažinti savo poveikį planetos ištekliams.

Galiausiai siekiame palaikyti ir skatinti bendrą vertės kūrimą, būti naudingi žmonėms, bendruomenėms ir planetai, dirbti nuolat tobulėdami, kad įgyvendintume standarto reikalavimus. Mūsų standartas pralenkia pramonės sektoriaus normas ir yra paremtas 5 pagrindiniais principais.

Mergina bėga su šunimis
SUŽINOKITE APIE VISUS „PURINA“ ĮSIPAREIGOJIMUS