Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
PURINA ONE Hero Image
Purina ONE Dog

Atraskite „Purina ONE®“

Pažangi mityba, tenkinanti jūsų šuns poreikius.

Mūsų patirtis

Kompetencija mitybos srityje ir patirtis daugelį metų kuriant gyvūnų priežiūros produktų naujoves suteikia mums galimybę pasiūlyti platų produktų asortimentą, pritaikytą jūsų šuns poreikiams. Nuo sausojo iki šlapiojo ėdalo – visas asortimentas užtikrina visavertę ir subalansuotą mitybą bei akivaizdžią sveikatą šiandien ir rytoj.

Padeda subalansuoti žarnyno mikrobiomą, kasdien palaikantį šuns sveikatą

Mūsų naujasis „Purina ONE“ sausasis ėdalas, sukurtas „Purina“ veterinarų ir mitybos specialistų, gaminamas iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių. Jis padeda subalansuoti šuns žarnyno mikrobiomą ir palaikyti jo virškinimo bei imuninės sistemos sveikatą, kad šuo būtų sveikas.

Jei subalansuotas šuns žarnyno mikrobiomas, subalansuota ir bendra jo sveikata.

Šunų žarnyno mikrobiomas – tai ekosistema, kurią sudaro trilijonai žarnyne gyvenančių mikroorganizmų. Mažų traškių gabalėlių ir minkštesnių kąsnelių sudėtyje yra kokybiškų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, cukrinių runkelių išspaudų, todėl kiekviena skanaus ėdalo porcija padeda išlaikyti sveiką žarnyno mikrobiomą, palaikydama gerųjų ir blogųjų bakterijų pusiausvyrą. Taip rūpinamasi bendra šuns sveikata ir gera savijauta.

Plokštelė su ingredientais
Remia
Purina ONE Dog

65–70 % visų baltymų yra gyvūniniai baltymai

Mažas jūsų šuo turi specifinių mitybos poreikių. Būtent todėl mūsų PURINA® specialistai sukūrė ėdalą „PURINA ONE® MINI < 10kg: High Nutrition“, pritaikytą jo poreikiams. Atraskite skanų traškių kroketų ir minkštų kąsnelių mišinį, specialiai skirtą jo mažiems nasrams. PURINA ONE® produktų sudėtyje gausu aukštos kokybės baltymų, o 70 % visų kroketuose esančių baltymų yra gyvūninės kilmės.

Sausojo ėdalo asortimentas
Sausojo ėdalo asortimentas: suteikite savo mažam šuneliui visko, ko reikia
Mažas jūsų šuo turi specifinių mitybos poreikių. Būtent todėl galime pasiūlyti puikaus skonio produktų, pritaikytų šiems poreikiams. Kokybiškos sudedamosios dalys ir baltymai padeda subalansuoti jo žarnyno mikrobiomą. Taip palaikomas sveikas virškinimas ir imuninė sistema, kad šuns savijauta būtų visapusiškai gera.
Šlapiojo ėdalo asortimentas: kiekviena porcija skani ir naudinga sveikatai

Kokybiškas ėdalas padaže yra lengvai virškinamas ir specialiai pritaikytas mažiems nasrams. Jūsų mažasis gauruotas draugas gali paragauti skanių produktų su minkštais gabalėliais ir daržovėmis, kad pasimėgautų įvairove.