""

Mūsų ankstesni įsipareigojimai „PURINA visuomenėje“

Mūsų veikla

Savo 10 įsipareigojimų „Purina“ visuomenėje“ pirmą kartą pristatėme 2016 m. ir nuo tada dirbame siekdami savo tikslų. Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų pasiekimus ir naujausią būseną.

AUGINTINIAI: NAUJOVIŲ KŪRIMAS SIEKIANT GERINTI AUGINTINIŲ SVEIKATĄ IR GEROVĘ

Mūsų tikslas: Nuo 2021 iki 2022 m. išleisime 10 naujų produktų, skirtų gyvūnų sveikatai ir gerovei gerinti.

Pasiekėme savo tikslą pristatę 12 naujų produktų, įskaitant PURINA® PRO PLAN® NEUROCARE™ šunims – šis ėdalas padeda gerinti brandaus amžiaus šunų smegenų veiklą.

Sužinokite daugiau
""

AUGINTINIAI: SKATINTI MŪSŲ PRODUKTŲ ASORTIMENTO SKAIDRUMĄ

Mūsų tikslas: Pasirūpinti, kad vartotojai gautų lengvai pasiekiamą, tikslią ir skaidrią informaciją apie mūsų gyvūnų ėdalo produktus.

Šį įsipareigojimą įvykdėme 2020 m., įgyvendinę atitinkamas iniciatyvas ir sukūrę svetaines Kiekviena sudedamoji dalis turi paskirtį bei Jūsų klausimai svarbūs, kuriose žmonėms pateikiama informacija apie tai, kaip gaminame augintinių ėdalą. Išsamų šio pasiekimo aprašymą galite rasti ataskaitoje „Purina“ visuomenėje“.

Skaityti ataskaitą
""

AUGINTINIAI: PAŠALINTI IŠ MŪSŲ PRODUKTŲ DIRBTINIUS DAŽIKLIUS

Mūsų tikslas: iki 2020 m. visiškai pašalinsime dirbtinius dažiklius iš savo pagrindinių ėdalo kategorijos produktų. Iki 2023 m. visiškai pašalinsime dirbtinius dažiklius iš užkandžių.

Savo tikslą pasiekėme 3 metais anksčiau: visi dirbtiniai dažikliai iš mūsų ėdalo ir užkandžių buvo pašalinti 2020 m. Daugiau sužinokite ataskaitoje „Purina“ visuomenėje“.

Skaityti ataskaitą
""

AUGINTINIAI: PADĖTI MAŽINTI AUGINTINIŲ NUTUKIMO RIZIKĄ VYKDANT BENDRAS PREVENCIJOS PROGRAMAS

Mūsų tikslas: Iki 2023 m. prevencijos partnerystes ir programas rems mūsų 10 didžiausių rinkų iš visos Europos – taip sieksime mažinti augintinių nutukimo riziką.

Toliau dirbame su veterinarais ir elgesio srities mokslininkais, kad nustatytume pagrindines augintinių nutukimo priežastis ir rastume naujų būdų padėti šeimininkams spręsti šią problemą. Daugiau apie mūsų iniciatyvas galite perskaityti ataskaitoje „Purina“.

Skaityti ataskaitą
""

BENDRUOMENĖS: SKATINTI PRIGLAUSTI GYVŪNUS PUOSELĖJANT BENDRADARBIAVIMĄ IR PARTNERYSTĘ

Mūsų tikslas: Kad kuo daugiau gyvūnų būtų priglausti, iki 2023 m. mūsų 10 didžiausių rinkų iš visos Europos rems priėmimo į naujus namus programas ir organizacijas.

Iš viso 28 šalyse vykdomos gyvūnų priėmimo į naujus namus partnerystės, kuriose dalyvauja apie 50 skirtingų organizacijų. Vykdydami savo naujuosius 6 „Purina“ įsipareigojimus, toliau remsime priėmimo į naujus namus programas.

Sužinokite daugiau
""

BENDRUOMENĖS: SKATINTI PRIIMTI GYVŪNUS DARBO VIETOSE

Mūsų tikslas: Norėdami paremti gyvūnų darbe iniciatyvas, iki 2020 m. Europoje sukursime 200 susivienijimų.

2020 m. pasiekėme savo įsipareigojimą, programą „Gyvūnai darbe“ įdiegdami 209 išorinėse bendrovėse, kurioms artimas įsitikinimas, kad su gyvūnais esame geresni! Daugiau apie tai galite perskaityti mūsų 2020 m. ataskaitoje „Purina“ visuomenėje“.

Skaityti ataskaitą
""

BENDRUOMENĖS: REMTI ATSAKINGO GYVŪNŲ LAIKYMO PROGRAMAS VAIKAMS

Mūsų tikslas: Iki 2023 m. mūsų atsakingo gyvūnų laikymo programose dalyvaus 2 milijonai vaikų.

Šiuo metu mūsų atsakingo gyvūnų laikymo programose jau dalyvavo daugiau nei 2 milijonai vaikų. Vykdydami savo naujuosius 6 „Purina“ įsipareigojimus, toliau remsime atsakingo gyvūnų laikymo programas vaikams ir suaugusiesiems.

Sužinokite daugiau
""

Kurti darbo vietas jaunimui visoje Europoje

Mūsų tikslas: Iki 2016 m. esame įsipareigoję sukurti 1 500 darbo vietų ir stažuočių jaunesniems nei 30 metų amžiaus žmonėms „Nestlé“ bendrovėje PURINA Europoje.

Didžiuojamės, kad 2016 m. pasiekėme savo tikslą ir 2014–2016 m. įdarbinome 2 429 jaunuolius. Apie šį ankstesnį įsipareigojimą daugiau galite paskaityti toliau.

Sužinokite daugiau
""

APLINKA: SIEKTI ATEITIES BE ATLIEKŲ

Mūsų tikslas: Iki 2025 m. 100 % mūsų pakuočių bus perdirbamos arba naudojamos pakartotinai.

2020 m. buvo galima perdirbti 78 % mūsų pakuočių. Vykdydami savo naujuosius 6 „Purina“ įsipareigojimus, toliau dirbsime siekdami ateities be atliekų.

Sužinokite daugiau
""

APLINKA: ĮGYVENDINTI ATSAKINGĄ IŠTEKLIŲ GAVYBĄ

Mūsų tikslas: Iki 2022 m. 100 proc. jūrų gėrybių turi būti gaunama atsakingai.

2021 m. 86 % mūsų naudojamų jūrų gėrybių buvo gaunama iš atsakingų šaltinių. Esame įsipareigoję toliau siekti šio tikslo vykdydami savo įsipareigojimą „Kurti augintinių mitybos naujoves ir apsirūpinti žaliavomis taikant regeneravimo praktiką.

Sužinokite daugiau
""
""

2020 m. ataskaita „Purina“ visuomenėje“

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų ankstesnius 10 įsipareigojimų ir mūsų darbą juos įgyvendinant, peržiūrėkite mūsų 2020 m. ataskaitą „Purina“ visuomenėje“.

Skaityti ataskaitą
""

Grįžti prie mūsų 6 naujų „Purina“ įsipareigojimų

Grįžkite į mūsų „Purina“ įsipareigojimų pagrindinį puslapį ir sužinokite apie mūsų naujuosius įsipareigojimus.

Sužinoti daugiau