Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
REMTI ATSAKINGO AUGINTINIŲ LAIKYMO PROGRAMAS

REMTI ATSAKINGO AUGINTINIŲ LAIKYMO PROGRAMAS

MŪSŲ TIKSLAS

Iki 2030 m. mūsų programose dalyvaus 3 000 000 žmonių.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Kodėl tai svarbu

Augintinio įsigijimas yra praturtinanti patirtis, galinti suteikti daug džiaugsmo, taip pat duoti naudos sveikatai ir gerovei. Taip pat suprantame, kad turint gyvūną tenka didžiulė atsakomybė ir ne visada lengva žinoti, kas jam geriausia. Augintinių šeimininkams norime suteikti tikslią, ekspertų patvirtintą informaciją bei patarimų. Kadangi vaikai yra būsima augintinių šeimininkų karta, esame tikri, kad svarbu juos išmokyti bendrauti su gyvūnais ir tenkinti ypatingus jų poreikius.

Dėl to pasiūlysime skaitmeninių įrankių ir finansuosime tokias iniciatyvas kaip šuniukų dresavimo programėlė Zigzag, kuri naujiems šuniukų šeimininkams padės įgyti svarbiausių įgūdžių naudojantis individualizuotu mokymo planu, pritaikytu amžiui ir veislei. Taip pat toliau dirbsime su savo partneriais – vaikų švietimo srities ekspertais, kad pasiūlytume programų, padėsiančių vaikams geriau suprasti gyvūnų elgesį ir išmokti pasirūpinti augintiniais.

MŪSŲ POŽIŪRIS: ATSAKINGO GYVŪNŲ LAIKYMO NAUDA

„Purina“ tiki, kad žmonių ir augintinių tarpusavio ryšys praturtina gyvenimą.

Taip pat žinome, kad atsakingas gyvūnų laikymas naudingas ne vien augintiniams bei jų šeimininkams, bet ir visai visuomenei. Būtent todėl norime padėti kuo didesniam skaičiui žmonių daugiau sužinoti apie gyvūnus ir juos suprasti.

 

„BUVIMAS SU AUGINTINIAIS GALI SUTEIKTI MUMS DŽIAUGSMO IR MEILĖS. SVARBU, KAD PATENKINTUME AUGINTINIŲ POREIKIUS IR PASIRŪPINTUME, KAD JIE JAUSTŲSI LAIMINGI, SAUGŪS IR MYLIMI.“

„PURINA“ EKSPERTAI.

ESAMOS PROGRAMOS

Visoje Europoje daug metų vykdome atsakingo gyvūnų laikymo programas. Pavyzdžiui, Portugalijoje bendradarbiaujame su „KidZania“ – švietimo ministerijos patvirtintu miestu patalpose, kur vaikai gali žaisti suaugusiuosius. Įsteigėme pirmąją „Purina“ gyvūnų mokyklos veterinarijos kliniką, kurioje imituojamas apsilankymas pas veterinarą, kad vaikai galėtų išmokti elgtis ir pasirūpinti šunimis bei katėmis. Savo Gyvūnų mokyklos medžiagą taip pat išplatinome visoms mokykloms, rengusioms išvykas į „KidZania“. Per pirmuosius 3 mėnesius po atidarymo klinikoje apsilankė daugiau nei 8 500 vaikų.

TĘSIAME „NESTLÉ“ VISUOMENINĘ VEIKLĄ

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

Mergina bėga su šunimis
SUŽINOKITE APIE VISUS „PURINA“ ĮSIPAREIGOJIMUS