Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Savininkas su šunimi

SKATINTI PRIGLAUSTI GYVŪNUS PUOSELĖJANT PARTNERYSTES

.

MŪSŲ TIKSLAS

Iki 2025 m. dirbsime su savo partneriais, kad skatintume geriausią praktiką ir padėtume kuo didesniam skaičiui gyvūnų rasti naujus namus.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Kodėl tai svarbu

Visada rėmėme augintinių priėmimą į naujus namus. Mums labai svarbu, kad gyvūnai rastų mylinčius namus, todėl tai buvo vienas iš mūsų pirmųjų įsipareigojimų 2016 m. Pastebėjome, kad COVID-19 pandemija ir ekonominė krizė kai kuriose šalyse pablogino beglobių gyvūnų padėtį, o gyvūnų prieglaudos buvo paliktos kovoti su pasekmėmis. Taigi mūsų įsipareigojimas yra svarbesnis nei kada nors iki šiol. Būtent todėl toliau dirbame su vietiniais ir naujais partneriais, kad paskatintume žmones priglausti gyvūnus ir pasidalytume geriausia praktika.

MŪSŲ POŽIŪRIS: „PURINA“, PARTNERYSTĖ IR BENDRADARBIAVIMAS

„Purina“ myli gyvūnus ir aistringai tiki pranašumais, kurių teikia gyvūnų laikymas ir pavieniams asmenims, ir visai visuomenei. Nors gyvūnų mylėtojai negalėtų būti be savo augintinių, o dauguma pasaulio gyvūnų yra gerai prižiūrimi ir mylimi, dėl ekonominių ir socialinių veiksnių tūkstančiai šunų, kačių ir kitų gyvūnų kasmet yra apleidžiami, ir šis skaičius vis didėja.

Pripažįstame, kad mūsų padėtis unikali, leidžianti prisidėti prie pagalbos gyvūnams randant naujus šeimininkus. Visoje Europoje remiame priėmimo į naujus namus programas, kad kuo daugiau gyvūnų būtų priglausti. Tiekiame ėdalą prieglaudoms ir remiame daug informacinių renginių apie gyvūnų priėmimą, taip pat švietimo kampanijų, skirtų skleisti žiniai apie gyvūnų priėmimo pranašumus ir atsakomybę. Gyvūnų ėdalo labdara mūsų partneriams yra svarbi mūsų paramos dalis, kuri tapo dar svarbesnė per pandemiją, kai sumažėjo prieglaudų gaunamos pajamos. Mūsų partneriams ir kitoms beglobių gyvūnų organizacijoms labiausiai prireikus pagalbos, paaukojome milijonus gyvūnų ėdalo porcijų.

We recognise we are in a unique position to help support adoption. Across Europe, we support pet adoption programmes to help improve pet adoption rates. We provide food to adoption centres and support many adoption awareness events and educational campaigns, which highlight the benefits and responsibilities of pet adoption. Pet food donations for our partners are an important part of our support and this became even more critical during the Covid-19 pandemic when funding to shelters was affected. When adoption centres were most in need of help, we donated millions of pet meals to our adoption partners and others in need of help and support.

 

„ŽINOME, KAD ŽMOGAUS IR GYVŪNŲ RYŠYS TEIKIA DAUG PRANAŠUMŲ, TODĖL IEŠKOME REALIŲ SPRENDIMŲ, KAIP RASTI GYVŪNAMS NAUJUS NAMUS IR PAGERINTI AUGINTINIŲ BEI JUOS MYLINČIŲ ŠEIMININKŲ GYVENIMĄ.“

„PURINA“ EKSPERTAI.

ESAMOS PROGRAMOS

Bendrovei „Purina“ partnerystės yra svarbi įsipareigojimo padėti gyvūnams dalis. Galime pastebėti, kokią didžiulę naudą davė jau esamos mūsų partnerystės su viso regiono labdaros institucijomis ir organizacijomis.

Kai kurios iš tokių organizacijų:

Cats Protection Jungtinėje Karalystėje;
ENPA Italijoje;
VIVA! Lenkijoje;
Guau Las Nieves ir Amigos Del Perro Ispanijoje;
Dublin SPCA Airijoje;

TĘSIAME „NESTLÉ“ VISUOMENINĘ VEIKLĄ

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

 

SUŽINOKITE APIE VISUS „PURINA“ ĮSIPAREIGOJIMUS
SUŽINOKITE APIE VISUS „PURINA“ ĮSIPAREIGOJIMUS
Mes įsipareigojame daryti daugiau augintiniams, juos mylintiems žmonėms ir planetai, kurioje gyvename drauge. Todėl mes pasižadame įgyvendinti savo 6 "Purina" įsipareigojimus.