Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Sena moteris su katinu

GERINTI ŽMONIŲ SVEIKATĄ PUOSELĖJANT ŽMONIŲ IR AUGINTINIŲ TARPUSAVIO RYŠĮ

MŪSŲ TIKSLAS

Iki 2030 m. siekiame padėti milijonui pažeidžiamų žmonių pagerinti savo sveikatą ir gerovę (nuo 2021 m.).

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Kodėl tai svarbu

Nuolat dirbdami su bendruomenėmis žinome ir matome, kokių pasekmių turi pažeidžiamumas. Beveik ketvirtadalis pasaulio žmonių teigia, kad neturi kuo pasikliauti, jei prireiktų pagalbos iškilus sunkumams. Daugelyje Europos šalių apie ketvirtis populiacijos nurodė, kad buvo susidūrę su mažiausiai viena psichikos problema. Iš patirties ir nuolat vykdomų tyrimų taip pat žinome, kad žmonių ir gyvūnų tarpusavio ryšys neretai padeda sudėtingomis aplinkybėmis.

Europoje palaikome ilgalaikes partnerystes: puoselėdami žmonių ir gyvūnų tarpusavio ryšį (per intervenciją dalyvaujant gyvūnams, veiklą ar terapiją su gyvūnais) teikiame pagalbą vaikams ir suaugusiesiems sprendžiant fizinės ir psichikos sveikatos problemas, o tai duoda teigiamų rezultatų. Pavyzdžiui, remdami Ispanijoje vykdomą Rey Juan Carlos universiteto ir Madrido ligoninės „Niño Jesús“ tyrimą, kurio paskirtis – išsiaiškinti terapinių šunų naudą gydant valgymo sutrikimų turinčius vaikus, pastebėjome, kad sumažėjo tiriamųjų nerimas ir depresijos simptomai, padidėjo savivertė.

Toliau dirbsime su savo partneriais, kad pasidalytume geriausia praktika ir rezultatais.

Taip pat palaikysime šį įsipareigojimą skirdami savo apdovanojimą „BetterwithPets“ įtakingiausioms organizacijoms, kurios pasitelkia žmonių ir gyvūnų ryšį, kad gerintų sunkioje padėtyje atsidūrusių vaikų ar suaugusiųjų sveikatą bei gerovę. Daugiau apie apdovanojimą „BetterwithPets“ skaitykite toliau.

Siekiame suburti bendradarbiaujančią ir įtraukią bendruomenę, kurioje galėtume dalytis patirtimi, geriausia praktika ir priemonėmis, siekdami teigiamų socialinių pokyčių.

„PURINA“ APDOVANOJIMAS „BETTERWITHPETS“

2018 m. pristatėme „Purina“ apdovanojimą „BetterwithPets“. Šis apdovanojimas buvo susijęs su mūsų esminiu įsitikinimu, kad žmonės ir augintiniai kartu yra geresni. Žinome, kad žmonių ir gyvūnų tarpusavio santykiuose slypi magija, leidžianti siekti teigiamų žmonių ir bendruomenių sveikatos bei gerovės pokyčių. Apdovanojimas palaikė verslininkus, kūrusius tokias iniciatyvas.

2020 m. šį apdovanojimą laimėjo StreetVet iš Jungtinės Karalystės. Ši organizacija teikia nemokamas veterinarijos paslaugas augintiniams, kurių šeimininkai benamiai. „StreetVet“ laimėjo 50 000 CHF, kad galėtų įsteigti pirmąjį augintinius priimantį hostelį, kuriame benamiai gyvūnų šeimininkai galėtų apsistoti su savo augintiniais.

Nuo 2023 iki 2030 m. apdovanojimas „BetterwithPets“ bus skiriamas kas 2 metus, išmokų trukmė bus 2 metai. Apdovanojimo paskirtis – pripažinti ir paremti išskirtines organizacijas, kurios dirba siekdamos puoselėti ir palaikyti žmonių sveikatą, pagrįstą žmonių ir gyvūnų tarpusavio ryšiu, taip pat padeda sunkioje padėtyje esantiems žmonėms.

 

„VISKAS, KAS SUSIJĘ SU „STREETVET“, MAN YRA BEPROTIŠKA KELIONĖ – NUO PAT IDĖJOS SUSIKRAUTI KUPRINĘ IR LEISTIS Į KELIĄ IKI DABARTINĖS KASDIENĖS VEIKLOS. SVARBIAUSIA YRA MŪSŲ SAVANORIAI, KURIE TIESIOG NUOSTABŪS, IR ŽMONIŲ BEI GYVŪNŲ RYŠIO STIPRUMAS, NES VISKĄ DAROME BŪTENT DĖL TO. GERIAUSIA ŠIO PROCESO IR „STREETVET“ VEIKLOS DALIS – PAKELIUI SUTIKTI ŽMONĖS: NESVARBU, AR ŠEIMININKAI SU ŠUNIMIS, AR SIEKIANTYS POKYČIŲ ŽMONĖS.“

JADE STATT. VIENAS IŠ „STREETVET“ ĮKŪRĖJŲ

AUGINTINIAI LIGONINĖSE

Ispanijoje dirbdami su iniciatyva „Gyvūnai ligoninėse“ remiame terapinių šunų įleidimą į ligonines ir padedame specialistams dirbti su sveikstančiais žmonėmis. Mūsų darbo pavyzdys – bendradarbiavimas su Madrido ligonine „Niño Jesús“ ir Rey Juan Carlos universitetu remiant tyrimą, kurio paskirtis išsiaiškinti intervencijų, kuriose dalyvauja gyvūnai, poveikį paaugliams, sergantiems valgymo sutrikimais, pavyzdžiui, anoreksija ir bulimija. Pirmieji rezultatai parodė, kad pacientai patiria daugiau malonių emocijų (yra labiau atsipalaidavę, laimingi ar linksmi), didėja jų savigarba ir mažėja nerimo bei depresijos rodikliai.

Taip pat bendradarbiaujame su „Hospital Clinic“ ir CTAC (Centro de Terapias Asistidas con Canes) vykdydami mokslinių tyrimų projektą, kuriame nagrinėjama šunų terapijos nauda vaikams, turintiems neurologinių raidos sutrikimų. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip terapija padedant gyvūnams gali būti naudinga vaikams, sergantiems tokiais sutrikimais kaip ADHD (dėmesio deficito ir hiperaktyvumo sutrikimas), vaisiaus alkoholinis sindromas, potrauminis stresas ir autizmo spektro sutrikimas. Atliekant mokslinį tyrimą bus renkami duomenys, kurie parodys, kokį poveikį terapija, kai dalyvauja šunys, gali turėti ugdant savigarbą, pasitikėjimą savimi ir socialinius įgūdžius, sprendžiant emocines bei elgesio problemas.

TĘSIAME „NESTLÉ“ VISUOMENINĘ VEIKLĄ

Taip pat, kaip mes esame įsipareigoję gerinti gyvūnų ir juos mylinčių šeimininkų gyvenimą, mūsų patronuojančioji bendrovė „Nestlé“ yra įsipareigojusi gerinti gyvenimo kokybę, prisidėti prie sveikesnės pavienių asmenų, šeimų, mūsų bendruomenių ir visos planetos ateities.

Daugiau skaitykite apie „Nestlé“ visuomeninę veiklą

Mergina bėga su šunimis
SUŽINOKITE APIE VISUS „PURINA“ ĮSIPAREIGOJIMUS