Your Pet, Our Passion.
Friskies
Friskies

Atraskite „Friskies“ asortimentą

FRISKIES ėdalais, kurie pagaminti iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių ir kurių skoniui neįmanoma atsispirti, užtikrinama visavertė ir subalansuota mityba.

5 „Friskies“ pažadai

Nuo tos dienos, kai namuose priglaudėte savo keturkojį draugą, pasižadėjote juo rūpintis, kad jis būtų sveikas ir laimingas visą gyvenimą. Ir mes, „Friskies“, davėme net 5 pažadus – 5 „Friskies“ pažadus. Remdamiesi per dešimtis metų įgytomis žiniomis ir patirtimi, pasižadame nuo pat pirmos dienos maitinti augintinį gardžiu, 100% visaverčiu ir subalansuotu ėdalu.

5 „Friskies“ pažadai

Peržiūrėkite mūsų asortimentą:

Mūsų katės yra tyrinėtojos iš prigimties, jos reaguoja į viską, kas yra aplinkoje. Būtent todėl jos tokios nuostabios šeimos narės, suteikiančios namams gyvybingumo. FRISKIES yra 100 proc. visavertis, subalansuotas ėdalas, patenkinantis jūsų katės mitybinius poreikius, nesvarbu, koks būtų katės amžius ar gyvenimo būdas.

Suaugusioms katėms: tai gardus ir kokybiškas kačių ėdalas, rūpestingai subalansuotas, kad patenkintų jūsų tyrinėtojos begalinį susidomėjimą pasauliu. Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Jūsų mažajam kačiukui reikia papildomų maisto medžiagų, kad jis užaugtų sveikas ir laimingas. FRISKIES JUNIOR padeda jam puikiai pradėti gyvenimą ir suteikia visų reikiamų maisto medžiagų, kad jis jus stebintų ir džiugintų kasdien! Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Patalpose gyvenančios katės neturi tokio ryšio su gamta, kaip jų lauke gyvenančios giminaitės, todėl gali negauti tam tikrų pranašumų, kurių suteikia buvimas lauke. Dėl to FRISKIES INDOOR sudėtis specialiai sukurta taip, kad patenkintų kačių, daugiausia laiko praleidžiančių patalpose, mitybos poreikiai. Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Sterilizuotoms katėms / kastruotiems katinams: receptūra specialiai sukurta taip, kad patenkintų specifinius sterilizuotų kačių / kastruotų katinų mitybos poreikius. Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Tai gardus ir kokybiškas ilgaplaukių kačių ėdalas, rūpestingai subalansuotas, kad patenkintų jūsų tyrinėtojos begalinį susidomėjimą pasauliu. Nepridėta dirbtinių dažiklių, aromatinių medžiagų ir konservantų.

Atraskite „Friskies“ produktus