Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Šuo sveikina šeimininką

Pagrindinės šunų dresūros komandos

Perskaitoma per 7 min.

Šuns mokymas ir treniravimas vykdyti pagrindines komandas ir užuominas – smagus ir pasitenkinimą teikiantis užsiėmimas jums abiem. Svarbu šuns mokymą pradėti nuo ankstyvo amžiaus, kad padėtumėte pagrindus prieš šuniukui tampant suaugusiu šunimi. Šuniukų dresavimas ir šuns mokymas yra puikus praleistas kartu laikas ir tai daryti gali būti labai smagu!

Šunys greitai mokosi, o su jūsų nuoširdžia priežiūra šuns mokymas „ateiti“, „sėdėti“, „saugoti“ ir net atlikti tualeto reikalus sustiprins jūsų tarpusavio ryšius ir paskatins gerą elgesį. Tinkamai išdresuoti šunys rečiau pabėga, paprastai jie būna laimingesni ir gyvena turiningiau už nedresuotus šunis.

Maži šuniukai yra labai uolūs mokiniai, tad galite pradėti šuns dresūrą vos tik parsivešite jį į namus. Mitas, kad šunį galima pradėti deramai dresuoti tik nuo pusės metų, – kuo šuo mažesnis, tuo lengviau jį išmokyti. Galvokite apie jį kaip apie mažą gauruotą kempinę, kuri tik ir laukia, kada galės sugerti visas jūsų duodamas žinias!

Čia rasite daug patarimų apie šunų dresūrą. Daugiau išsamių ir sudėtingesnių šunų dresūros patarimų teiraukitės profesionalaus instruktoriaus.

Jei esate susirūpinę savo augintinio sveikata, būtinai pasitarkite su veterinaru, nes jis galės individualiai patarti ar rekomenduoti gydymą. Jei norite gauti išsamių konsultacijų dėl elgesio, specialiai pritaikytų jūsų augintiniui, siūlome kreiptis į kvalifikuotą gyvūnų elgesio specialistą.