Kačių sveikata ir mityba

Cats > Health and Nutrition

Kaip pasirūpinti, kad katė būtų laiminga ir sveika

Kačių sveikata ir mityba

Kačių sveikata ir mityba

Kaip prižiūrėti apakusią katę

Žinoma, apanka ne visos katės, bet net ir apakusi katė gali puikiai ir linksmai gyventi. Tačiau, jei supratote, kad katė pamažu praranda regėjimą, turėtumėte kai ką pakeisti, kad jai padėtumėte.
Sužinokite Daugiau

Kačių alergija ėdalui

Laimei, tikromis alergijomis katės serga retai, be to, alergijos dažnai painiojamos su dažniau pasitaikančiu ir lengviau pakeliamu maisto netoleravimu. Sužinokite, kaip pastebėti, kad katė serga alergija, ir ką galite padaryti, kad ji vėl būtų laiminga ir sveika, kaip anksčiau.
Sužinokite Daugiau

Kačių diabetas

Jūsų katei labai patinka visą dieną bėgioti, laipioti, medžioti žaisliukus ir tyrinėti pasaulį – taip turi būti visada, net jei jai diagnozuotas kačių diabetas.
Sužinokite Daugiau

Jūsų ir jūsų augintinio sveikata

Nors augintinis suteikia jums daug džiaugsmo, o jis džiaugiasi jumis, kartais pamirštama, kad katė – ne vien brangus šeimos narys, bet ir gyvūnas, įvairiai veikiantis žmogaus sveikatą.
Sužinokite Daugiau

Į ką atkreipti dėmesį katės nėštumo metu ir kačiuojantis

Kačių nėštumo komplikacijos retos, bet jų pasitaiko. Siekdama padėti katei kailinius kamuoliukus į pasaulį atsivesti lengvai, PURINA augintinių priežiūros komanda dalijasi patarimais, kaip kuo anksčiau pastebėti dėl pavojaus įspėjančius ženklus.
Sužinokite Daugiau

Katės šėrimas ir tinkamas mitybos suderinimas

Jei mylite kates, norėsite, kad jūsų kailiniuotoji bičiulė gyventų ilgai ir laimingai, būtų sveika ir aktyvi. Tam pasirūpinkite, kad katės mityboje būtų tinkamai suderintos penkių svarbiausių grupių medžiagos: baltymai, riebalai ir aliejai, vitaminai, mineralinės medžiagos ir angliavandeniai.
Sužinokite Daugiau

Kambarinių kačių svorio kontrolė

Kambarinės katės neturi tokių pat galimybių pasimankštinti, kaip einančios į lauką katės, todėl joms sunkiau išlikti lieknoms.
Sužinokite Daugiau

Ką geria katės?

Skirtingai nei žmonės, katės turėtų lakti tik vieną gėrimą – vandenį. Nors ir įprasta manyti kitaip, pienas katėms netinka, taigi geriausia laikytis kuo toliau nuo pieno produktų. Bet kodėl?
Sužinokite Daugiau

Kodėl PURINA siūlo platų kačių ėdalo asortimentą

Mums katės rūpi taip pat, kaip ir jums, mes žinome, kad savo mažajai bičiulei norite to, kas geriausia. Kurdami ėdalą katėms daug kalbamės su kačių mylėtojais, ir jie visada mums primena, kad kiekvienas augintinis yra savaip ypatingas.
LEARN MORE

Užkandžiai ir gardėsiai katėms

Jei mylite kates, žinote, kokia pagunda kyla pavaišinti savo kailiniuotąją draugę skanėstais ir kąsneliais nuo stalo.
Sužinokite Daugiau

Kaip šerti įnoringas kates

Visi žino, kad katės yra išdidūs ir išrankūs gyvūnai, taip pat ir dėl ėdalo – joms įtinka ne viskas! Kaip ir žmogus, kiekviena katė mėgsta tam tikrą ėdalą ir skonį, todėl išranki katė gali nusukti nosį, jei kas nors nedžiugins jos skonio receptorių.
Sužinokite Daugiau

Kačių šėrimas

Jūsų katei sulaukus pirmojo gimtadienio, pats laikas pagalvoti apie įprastą jos šėrimo rutiną. Žaismingam kačiukui išaugus į visiškai suaugusią katę, svarbu pasirūpinti, kad ji gautų visų reikiamų maistinių medžiagų ir būtų sveika ir laiminga.
Sužinokite Daugiau

Kaip rinktis katės vandens dubenėlius

Jei jūsų katė išranki vandeniui, pats laikas ieškoti naujo vandens dubenėlio. Pasirinkimas didelis, taigi šiek tiek pasidomėję rasite tinkamiausią savo augintinei dubenėlį.
Sužinokite Daugiau

Reguliarios katės patikros pas veterinarą svarba

Net jei savo katės sveikatą atidžiai prižiūrite, naudinga kartą per metus jos sveikatą ir savijautą patikrinti pas veterinarą.
Sužinokite Daugiau