Pagrindiniai kačių gyvenimo etapai

Key Life Stages Banner

Kaip rūpintis kate visais gyvenimo etapais

Kaip rūpintis nauju kačiuku

Kaip rūpintis nauju kačiuku

Kačiavimasis

Jei netrukus jūsų namuose katė atsives naują vadą minkštučių pūkų kamuoliukų, tikriausiai labai nekantraujate, bet taip pat ir nerimaujate.
Sužinokite Daugiau

Nustatykite katės sveikatos amžių ir mitybos poreikius

Dažniausiai žinome, koks mūsų katės amžius skaičiuojant metais, tačiau taip pat svarbu žinoti ir jos sveikatos amžių, nes kiekvienu gyvenimo etapu mitybos poreikiai būna kitokie.
Sužinokite Daugiau

Kaip parsinešti kačiuką namo

Puiki naujiena – pagaliau namuose pasveikinsite naują kačiuką! Kaip ir tada, kai namo parsivežate naujagimį, taip ir dabar norėsite, kad viskas eitųsi kuo puikiausiai ir katė greitai apsiprastų bei įsikurtų.
Sužinokite Daugiau

Kaip prižiūrėti kačiuko kailį

Nors jūsų katė labai graži, ji – kur kas daugiau nei tik gražus snukutis. Katės turi ne tik nuostabų kailį, bet ir biologinę prigimtį jį prižiūrėti.
Sužinokite Daugiau

Kaip šerti kačiuką

Štai ir parsinešėte į šeimą naują pūkų kamuolėlį – sveikiname! Įkurdinę naująjį gyventoją svarstysite, kaip pasirūpinti, kad jis augtų sveikas ir stiprus.
Sužinokite Daugiau

Kaip nustatyti, ar katė katinga

Kačiukų atsivedimas – jaudinantis metas jums ir jūsų katei. Jei norite namuose sulaukti tų pūkų kamuoliukų, turite žinoti, kaip suprasti, kad jūsų katė katinga, ir kaip pasirūpinti, kad jos nėštumas kuo geriau klostytųsi.
Sužinokite Daugiau

Įsigyjant kačiuką

Taigi, jei nusprendėte suteikti mylinčius namus mielam kačiukui, turite būti gerai pasiruošę ir žinoti, kokios veislės augintinio norite.
Sužinokite Daugiau