Your Pet, Our Passion.
Purina ONE logo
Kokie žaislai tinkamiausi mano katei?

Kokie žaislai tinkamiausi mano katei?

Perskaitoma per 1 min.
Purina ONE logo
Remia Purina One®

Nesvarbu, ar norite, kad katė turėtų kuo užsiimti būdama viena, ar galvojate, kokius žaidimus galėtumėte žaisti drauge, pateikiame kelis naudingus patarimus, į ką atsižvelgti renkantis katės žaislą.

Nuo naujausių programėlių planšetiniame kompiuteryje iki kuklios kartoninės dėžės – katėms ir kačiukams tinkamų žaislų asortimentas labai platus. Jei žaisite drauge, katė galės lavinti savo medžioklės įgūdžius, be to, sustiprinsite jūsų tarpusavio ryšį ir sukursite tvirtą pagrindą vėlesnėms elgesio mokymo pamokoms.

Žaidimai taip pat yra puiki mankšta, padedanti katei išlaikyti normalų svorį ir kartu išleisti susikaupusią agresiją. Svarbiausia tai, kad žaislai papildo katės aplinką, todėl ji gali būti aktyvi ir patenkinta. Turėkite pasiruošę žaislų asortimentą ir reguliariai juos keiskite, taip pat galite pridėti šiek tiek katžolių, kad katė labiau susidomėtų. Nepamirškite po žaidimų žaislus padėti į vietą.

Savadarbiai žaislai

Katėms ir kačiukams patinka viskas, kas primena tikrą grobį, o daugybė žaislų būtent tokie ir yra. Populiarūs žaislai su lazdelėmis – ilga lazdelė su plunksnomis ar ant virvelės pakabintais daikčiukais, taip pat kamuoliai, varpeliai ir prisukamos pelytės. Galima pasiūlyti ir modernių žaislų, pavyzdžiui, specialių planšetinių kompiuterių programėlių ir lazerių, kuriems katės negali atsispirti.

Be to, nemažai žaislų galite pasigaminti patys, naudodami paprastus namuose esančius daiktus. Pabandykite iš kartoninės dėžės atvirais galais pagaminti tunelį, o šonuose galite išpjauti skyles, kad būtų dar smagiau. Puikų žaislą pasigaminsite iš senos kojinės, į vidų prikimšę glamžyto popieriaus ir truputį katžolės. Užriškite galus ir turėsite pigiai pasigamintą „pelytę“.

20 minučių per dieną yra minimalus žaidimų laikas, kurį turėtumėte skirti katei, jei norite pamatyti realios naudos jos sveikatai ir elgesiui.

Į katės žaislą įdėjus katžolių, katė gali susidomėti labiau, nors kačiukų žolė dažnai netraukia, kol jie nepaauga.

Susiję straipsniai:

Purina One®