Your Pet, Our Passion.
Purina ONE logo
Ar katė gali miegoti su manimi?

Ar katė gali miegoti su manimi?

Perskaitoma per 1 min.
Purina ONE logo
Remia Purina One®

Katei tikrai patinka patogiai įsitaisyti jūsų lovoje. Jei norite leisti katei miegoti su jumis, pateikiame kelis paprastus patarimus, kaip užtikrinti, kad visi gerai išsimiegotų.

Dalijimasis lova rodo artimą jūsų ir katės tarpusavio ryšį. Kadangi kontaktas su augintiniu mažina stresą ir lėtina širdies ritmą, jums tai gali būti netgi į gera. Bet prieš įsitaisant nakčiai reikėtų atsižvelgti į kelis patarimus.

Nors katė greičiausiai vadovausis jūsų organizmo laikrodžiu, naktį ji gali būti aktyvi. Kad netrikdytų jūsų miego, patartina katei skirti pakankamai dėmesio dieną ir neuždaryti jos kambaryje su jumis, einant miegoti. Galiausiai, higienos sumetimais reguliariai šukuokite katę ir naikinkite parazitus, pavyzdžiui, blusas ir erkes.

Kačiukas neturėtų būti vienas

Jei neplanuojate miegoti kartu su kate, patartina miegamojo duris laikyti uždarytas ir pasiūlyti katei patogų jūsų lovos pakaitalą kitoje namų vietoje.

Namuose pradėjus gyventi kačiukui, geriausia būtų padaryti išimtį. Palikęs savo vadą ir atvykęs gyventi su jumis, kačiukas jausis pasimetęs. Jei paliksite jį vieną, kačiukas gali patirti stresą, ypač naktį. Atminkite, kad savo trumpą gyvenimą kačiukas praleido apsuptas brolių, seserų ir motinos, o dabar atsidūrė vienas naujuose namuose. Siekiant išvengti sumišimo ir nuraminti kačiuką, pirmosioms kelioms naktims geriausia įsileisti kačiuką į savo kambarį. Tai taip pat padės jums užmegzti tarpusavio ryšį ateičiai.

65 % šeimininkų miega kartu su savo kate (šaltinis petfinder.com).

Norėdami įrengti katei vietą miegoti, pabandykite užkelti patiesalą kur nors aukštai, pavyzdžiui, ant spintos ar lentynos. Miegodamos aukštai katės jaučiasi saugios.