Pagrindiniai šunų gyvenimo etapai

Key Life Stages

Kaip rūpintis šunimi visais gyvenimo etapais

Pagrindiniai šunų gyvenimo etapai

Pagrindiniai šunų gyvenimo etapai

Kaip rasti tobulą šuniuką

Nuostabu, kad priimsite šuniuką į savo mielus ir mylinčius namus! Pasirinkus sau tinkamiausią veislę, kitas žingsnis bus rasti atsakingą prieglaudą ar veisėją, iš kurių galėsite įsigyti naują savo šeimos narį.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Šuniuko aptvaro nauda

Nauji šuniukai yra pilni energijos ir mėgsta išdykauti, o dėl begalinio smalsumo savo nosytes kiša visur. Taip jie mokosi, bet būtent taip pat prisidaro bėdų!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kaip šerti vyresnio amžiaus šunį

Sulaukęs maždaug septynerių metų (stambesnių veislių – 5–6 metų, smulkesnių veislių – apie 9 metų) šuo laikomas sulaukusiu vyresnio amžiaus.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kas yra šunų kognityvinės disfunkcijos sindromas?

Kartais gali pasikeisti vyresnių šunų elgesys – jie gali elgtis neįprastai arba pokyčiai gali būti labiau pastebimi nei tiesiog „sulėtėjimas“. Iki šiol ekspertai šiuos dalykus priskyrė senėjimo procesui, dėl kurio ne kažin ką galima padaryti. Visgi neseniai neįprasti vyresnių šunų pokyčiai buvo priskirti sutrikimui, vadinamam kognityvinės disfunkcijos sindromu (KDS).
SUŽINOKITE DAUGIAU

Šuns užmigdymas

Nors gali būti labai skaudu, šuns eutanazija kartais yra geriausia išeitis jūsų augintiniui. Niekada nėra paprasta užmigdyti šunį, bet jei prieš liūdnąją dieną pasiieškosite daugiau informacijos, tai galėti padėti viską geriau suprasti.
Sužinokite Daugiau

Kaip išgyventi augintinio netektį

Netekę branginamo augintinio galime jaustis sugniuždyti, nesvarbu, ar reikia įveikti katės, šuns ar bet kokio kito gyvūno netektį. Vis dėlto svarbu atsiminti, kad esate ne vienas.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kokie yra požymiai, kad kalė šuninga?

Laikas, belaukiant mažų letenėlių tapsėjimo jūsų namuose, bus ypatingas ir jums, ir jūsų kalytei. Kaip pastebėti požymius, kad kalė šuninga, sužinokite čia.
SUŽINOKITE DAUGIAU