Kodėl PURINA siūlo platų kačių ėdalo asortimentą

Mums katės rūpi taip pat, kaip ir jums, mes žinome, kad savo mažajai bičiulei norite to, kas geriausia. Kurdami ėdalą katėms daug kalbamės su kačių mylėtojais, ir jie visada mums primena, kad kiekvienas augintinis yra savaip ypatingas.
Kodėl PURINA siūlo platų kačių ėdalo asortimentą
Kodėl PURINA siūlo platų kačių ėdalo asortimentą
Kodėl PURINA siūlo platų kačių ėdalo asortimentą

Kai kurioms katėms patinka traškios tekstūros ėdalas, kitos mėgsta pietauti prabangiau ir nori šlapiojo ėdalo, o kai kurios katės ėda po truputį ir to, ir to. Viena jūsų katė gali būti didelė vištienos mėgėja, o kitai nieko neįsiūlysite, išskyrus lašišą. Žinodami, kad turime pasirūpinti įvairiausiais skoniais, sukūrėme tokių produktų kolekciją, kurie tinka kiekvieno gyvūno skoniui ir pomėgiams.

Ko reikia jūsų katei

Ar esate teiravęsi savo pažįstamų kačių augintojų, koks ėdalas geriausias jūsų augintiniui? Tačiau atsakyti nėra taip paprasta. Kad katės visais skirtingais gyvenimo etapais būtų sveikos ir laimingos, joms reikia kruopščiai suderintų maisto medžiagų.

Per labai trumpą laiką kačiukai turi daug paaugti – šešių mėnesių kačiukas jau yra pasiekęs 75 proc. suaugusio gyvūno dydžio! Kurdami kačiukams ėdalą turime pasirūpinti tinkama mityba, kad jie galėtų taip sparčiai augti per tokį trumpą laiką, būtų dideli ir stiprūs, tačiau kartu turime pasirūpinti, kad šis ėdalas nedirgintų jiems pilvukų.

Kai katė suauga, keičiasi ir jos poreikiai. Suaugusios katės iš ėdalo turi gauti net 41 pagrindinę maisto medžiagą, todėl mes rūpinamės, kad mūsų kruopščiai suderintas ėdalas suaugusiems gyvūnams turėtų visų reikalingų vertingų savybių.

Sulaukusioms vyresnio amžiaus katėms reikia vėl kitokio ėdalo, todėl gaminame specialų vyresnėms katėms sukurtą ėdalą. Be to, kai kurios keturkojės mūsų bičiulės dėl ligų ar alergijų turi ypatingų mitybos poreikių, todėl rūpinamės gaminti ir tokį ėdalą, kuris atitiktų ypatingus jų poreikius.

Augančio kačiuko infografikas

Kaip išrinkti katei visavertį ėdalą

„Felix“ ne tik gerai atrodo, bet ir yra geras

Katės negali taip, kaip mes, išnaršyti prekybos centrų lentynų ir susirasti visų subalansuotai mitybai reikalingų medžiagų. Todėl tuo pasirūpinti tenka gyvūno šeimininkui. Jis turi katei išrinkti kruopščiai suderintą visavertį ėdalą, kuriame būtų visų tam tikru gyvenimo etapu būtinų maisto medžiagų.

Visaverčiuose PURINA kačių ėdalo variantuose yra visų jūsų augintiniui reikalingų vitaminų ir mineralų, todėl jums nereikės rūpintis jokiais papildomais papildais.

Mes rūpinamės jūsų katės mityba, taigi galite būti tikri, kad jos mitybos poreikiai bus patenkinti, o jūs per dieną galėsite daugiau dėmesio skirti kitiems svarbiems katės reikalams, pavyzdžiui, žaisti medžioklę su žaisliukais!