Šunų katalogas

Jūsų šuo yra vienas iš geriausių kompanionų ir jis norėtų visur keliauti su jumis. Mūsų šunų kataloge rasite viską, ko ieškote – nuo jums abiem tinkančių pramogų iki šunis priimančių viešbučių. Jei kol kas dar nesileidžiate į kelią, naudokitės katalogu surasti vietinių veterinarų, patikimų šunų auklių ir kt.

Jūs mėgstate, kai augintinis atrodo pritrenkiamai, o jis mėgsta papildomą rūpestį ir dėmesį – tad kodėl nesusiradus šalia įsikūrusio šunų kailio priežiūros salono? Jei vykstate atostogauti ir negalite pagalvoti apie tai, kad galėtumėte palikti šunį, ieškokite šunis priimančių vasarnamių, o jei mėgstate su šunimi daug vaikštinėti, ieškokite šunis priimančių barų, kuriuose galėtumėte abu stabtelėti pailsėti. Be to, jei norite rasti veterinarą, o gal šunų vedžiotoją arba auklę, kad galėtumėte šiek tiek papildomo laiko skirti sau, galite ieškoti geros reputacijos paslaugų teikėjų netoli savo namų.

Smagaus tyrinėjimo!

Atostogos su šunimi

Šunims atostogos patinka ne mažiau nei jums, o pasiimti šunį kartu neturėtų būti sudėtinga. Nuo šunims pritaikytų priekabinių namelių stovėjimo aikštelių iki augintinius priimančių viešbučių – kitai kelionei galite rinktis iš daugybės vietų.

Visos į šunų katalogą įtrauktos įstaigos yra parinktos siekiant užtikrinti, kad jos yra pritaikytos šunims. Vis dėlto patariame iš anksto susisiekti su atostogoms pasirinktomis apgyvendinimo įstaigomis ir įsitikinti, kad jos augintinį priims – ypač, jeigu turite daugiau nei vieną.

Tiesiog prieš išvykdami nepamirškite perskaityti visko, ką turite žinoti apie keliavimą su šunimi.

Jeigu rasite puikią vietą, kurios nėra mūsų kataloge – kodėl nesusisiekus ir nepranešus mums?

Geros kelionės!

Vietos, į kurias galima keliauti su šunimi

Nesvarbu, ar galvojate važiuoti atostogauti su šunimi, ar dairotės, kur su juo praleisti puikią dieną, yra daugybė vietų, kuriose laukiami jūs abu. Naudokitės šunų katalogu, norėdami rasti nuostabių šunis priimančių paplūdimių, kuriuose šuo galėtų ištiesti kojas, šunims palankių restoranų, kuriuose būtų smagu jums abiem, arba barų, kuriuose galima lankytis su šunimis ir kuriuose galėtumėte atsipūsti išėję iš namų.

Jūsų šuo visada pasirengęs atrasti ką nors naujo, todėl iškeliavę kartu nepamirškite kelių paprastų dalykų:

  • Viešose vietose augintinio nepalikite vieno – jis gali pradėti nerimauti ar jaudintis.
  • Įsitikinkite, kad šuo gerai išmokytas elgtis namuose ir nenutiks jokių bėdų, kai būsite patalpose.
  • Išmokykite jį komandų „Sėdėti“, „Lik čia“ ir „Ateik“, nešokinėti ar neloti ant nepažįstamų žmonių – išdresuotas šuo visuomet palieka geriausią įspūdį!

Bet svarbiausia – smagiai praleiskite laiką kartu!

Paslaugos šunims

Reikia pagalbos prižiūrėti šunį? Naudokitės šunų katalogu norėdami rasti, kas galėtų pavedžioti jūsų šunį, arba kur galėtumėte jį palikti prižiūrėti per dieną, o gal užsiregistruoti į šunų dresūros kursus arba patikėti šunį išgražinti specialistams. Rasite netgi klubų, prie kurių judu galite prisijungti! Čia taip pat pateikti kontaktiniai jūsų vietovės veisėjų duomenys.

Prieš apsispręsdami dėl paslaugų jums ir jūsų šuniui, pasidomėkite apie jas išsamiau, kad tikrai rastumėte tai, kas geriausia jums abiem.

Raskite šalia jūsų esančias veterinarijos klinikas ir šunų priežiūros įstaigas.

Raskite šalia jūsų esančias veterinarijos klinikas ir šunų priežiūros įstaigas.

Suprantame, kad kaip mylintis šeimininkas savo šuniui norite geriausia, ypač rūpindamiesi, kad jis būtų sveikas ir laimingas – štai kodėl reguliarios sveikatos patikros pas veterinarą yra tokios svarbios.

Naudokitės šunų katalogu, jei norite rasti netoliese esančių veterinarų ir šunų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kad jūsų augintinis būtų kuo geriau prižiūrėtas.

Ieškant augintiniui tinkamos veterinarijos klinikos, gali prireikti šiek tiek kantrybės, bet pasidomėti verta, nes tada tikrai žinosite, kad šuo gaus geriausią priežiūrą.

Norėdami rasti veterinarą ar šunų sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, o jūsų šuo ilgus metus būtų puikios sveikatos, pradėkite ieškoti jau dabar!

Netoliese esančios šunų prieglaudos

Niekas neprilygsta jausmui, kai pamatote savo naująjį šunį pirmą kartą, o jei galvojate, iš kur galėtumėte priglausti šunį, su kuriuo galėtumėte dalytis gyvenimo džiaugsmais, vietos šunų prieglaudos yra geras sprendimas. Jūs ne tik suteiksite šuniui pelnytą antrąją progą, bet kartu galėsite būti tikri, kad šuns sveikata bus išsamiai patikrinta ir šuo bus pasirengęs keliauti į gerus namus.

Naudokitės šunų katalogu norėdami rasti informacijos apie gyvūnų prieglaudas savo vietovėje ir pradėtumėte naujo augintinio įsigijimo procedūrą.

Prieš vykdami į prieglaudą pagalvokite, ko tikitės iš augintinio ir kiek rūpesčio bei dėmesio jam galėsite skirti – daugiau informacijos ieškokite mūsų puslapyje apie šuns įsigijimą, kuriame rasite rekomendacijų, kaip rasti sau tinkamą šunį.

Šuns įsigijimas nėra lengvai priimamas sprendimas, bet kai rasite tobulą augintinį, galite būti tikri, kad su priglaustu šunimi užmegsite nuostabius santykius.