DERINYS, KURIUO GALITE PASITIKĖTI

SAUSAS + ŠLAPIAS


Mityba, kuria galite pasitikėti ir skonis, kuris jūsų katei patiks

Sausas ir šlapias ėdalas, tai derinys, kuriuo galite pasitikėti

PURINA ONE sausas ir PURINA ONE šlapias ėdalas yra sukurtas mūsų ekspertų, jame yra svarbiausių mitybos medžiagų, reikalingų jūsų katės poreikiams patenkinti.
PURINA ONE sausas ėdalas yra traškus ir labai patiks jūsų katei, o PURINA ONE šlapias ėdalas suteiks organizmui skysčių, jau nekalbant apie skonį, kurį ji labai pamėgs…

Maišyk sausą ir šlapią ėdalą

img

Neskubėkite

Rekomenduojame pripratinti katę prie naujo ėdalo per 7–10 dienų, tad keičiant vieną ėdalą kitu reikia kantrybės.

Pradėkite pratinti siedami su teigiama patirtimi

Pažaidę su kate, palepinkite ją trupučiu naujojo šlapio ėdalo. Tai padės jai sieti naują ėdalą su teigiama patirtimi ir priprasti prie naujo skonio, tekstūros ir kvapo.

Elkitės nuosekliai ir kūrybingai

Jei matote, kad katei ne itin patinka vienas skonis, nepasiduokite. Visi kačių šeimininkai žino, kokios išrankios būna katės. Katė dažniausiai pati išsirenka būtent jai patinkantį skonį. Todėl PURINA ONE siūlo galimybę rinktis įvairiausių skonių ėdalus, pavyzdžiui, su lašiša, vištiena, jautiena ar kitokius. Mes rūpinamės, kad ėdalas patiktų kiekvienai katei ir būtų tinkamai subalansuotas.

Mixed Feeding Tab 2

Stebėkite, kaip auga jos apetitas

Kai tik katė parodys, kad jai patinka šlapias ėdalas ir ji jo nori, pamažu didinkite šlapio ėdalo kiekį, kol pasieksite rekomenduojamą dienos normą.

Pakoreguokite sauso ėdalo kiekį

Būtinai sumažinkite jai duodamo sauso ėdalo porciją, kad neperšertumėte ir išlaikytumėte katės mitybos ritmą. Stebėkite, kaip auga jos apetitas.

Mixed Feeding Tab 3

Stebėkite katės dienos ritmą

Iš prigimties katės būna aktyviausios prieš pat saulės patekėjimą ir vos sutemus. Jei jūsų katė laikosi šio natūralaus ritmo, stenkitės šerti ją šlapiu ėdalu iš ryto ir saulei nusileidus.

Suplanuokite dieną

Pamatuokite tinkamą sauso ėdalo kiekį ir palikite jį katei, kad dieną galėtų bet kada pakramsnoti.

Stebėkite mitybą, kad katė visada būtų sveika

Atminkite, kad katės gali prisitaikyti prie kitokio šėrimo laiko. Nustatykite tokį ritmą, kuris geriausiai tiktų jums ir jūsų katei. Kasdien stebėkite, ar nepasikeitė jos mitybos įpročiai, – taip geriau suprasite, kokia viso jos organizmo sveikatos būklė.

Susipažinkite su PURINA ONE asortimentu