Your Pet, Our Passion.
Purina ONE logo
Kačiukui skirto biudžeto sudarymas

Kačiukui skirto biudžeto sudarymas

Perskaitoma per 1 min.
Purina ONE logo
Remia Purina One®

Nors laikyti katę paprastai pigiau nei šunį, katės priežiūrai visgi reikia kas mėnesį šiek tiek išleisti, o kur dar pradinės išlaidos įsigyjant kačiuką.

Prieš nusprendžiant įsigyti kačiuką, reikia įvertinti būsimas išlaidas ir įsitikinti, kad galite sau leisti laikyti augintinį. Reikia apgalvoti daug dalykų.

Kačiuko ar katės kaina priklauso nuo pasirinktos organizacijos ar kačių prieglaudos. Paprastai kaina gali svyruoti nuo 20 iki 120 svarų. Šis mokestis skiriamas prieglaudai išlaikyti, taip pat gali padengti kačiuko skiepijimo ir sterilizacijos / kastracijos išlaidas.

Ruošdamiesi naujojo augintinio atvykimui, turėsite nupirkti kačių ėdalo ir dubenėlių, kraiko dėžutę, kraiko ir galbūt kačių narvelį katei gabenti namo. Galbūt norėsite nupirkti ir kelis kačių žaislus, nors jų lengvai galite pasidaryti patys. Idėjų ir patarimų ieškokite mūsų vadove apie kačių žaislus.

Pasiruošimas netikėtiems dalykams

Turbūt didžiausios išlaidos, į kurias reikia atsižvelgti, yra sąskaitos už veterinaro paslaugas. Tam tikros išlaidos yra planinės, pavyzdžiui, skiepai, vaistai nuo kirminų ir blusų prevencijai. Galbūt norėsite kačiukui įdėti ir mikroschemą, jei jį leidžiate į lauką, kad rastą pasimetusį kačiuką būtų galima atpažinti.

Visgi didžiausios išlaidos yra už netikėtas veterinarines paslaugas. Gydymo ar net buvimo klinikoje po nelaimingo atsitikimo arba ligos kaina gali siekti tūkstantines sumas. Padėti padengti neplanuotas išlaidas už veterinarines paslaugas gali mėnesinis mokestis už augintinių draudimą, jei toks yra siūlomas.

Skaičiuojant biudžetą dažnai pamirštamos išlaidos už pasirūpinimą augintiniu jums išvykstant atostogauti. Galbūt turite draugų ar šeimos narių, kurie pasirūpintų jūsų augintiniu jums išvykus, tačiau priešingu atveju tai dar vienos išlaidos, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Susiję straipsniai:

Purina One®
Perskaitoma per 2 min.

Kačių sterilizavimo kaina

Perskaitoma per 1 min.

Ar katė pasirenka šeimininką?

Perskaitoma per 4 min.

Kodėl mano katė mane laižo?