Your Pet, Our Passion.
DualNature Carbon reduction
Purina One®

DualNature Anglies Dioksido išmetimo mažinimas

DualNature Anglies Dioksido išmetimo mažinimas

Pradedame savo kelionę siekdami sumažinti išmetamą anglies dioksido kiekį

„Purina ONE®“ rūpinasi ne vien tuo, kaip jūsų mylimiems augintiniams suteikti ekspertų sukurtą mitybą. Didžiuojamės galėdami sakyti, kad „PURINA ONE® DualNature®“ sumažino gaminant produktus išmetamą anglies dioksido kiekį, palyginti su 2019 m., – tai padarėme optimizuodami receptūras, gamybos metodus, pakuotes ir logistiką. Neketiname sustoti ir nuolat dirbsime, kad jį dar labiau sumažintume. Taigi jums nebereikės rinktis tarp kokybiškos mitybos savo augintiniui ir naudos klimatui.

Matuojame mūsų daromą poveikį

Mūsų pažanga mažinant anglies dioksido išmetimą buvo matuojama lyginant su mūsų 2019 m. šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimu. Apskaičiavome šį atskaitos tašką ir apibrėžėme mūsų išmetamą anglies kiekį bendradarbiaudami su kviestiniais ir nepriklausomais konsultantais.

What do Greenhouse gases (GHGs) mean?
Ką reiškia šiltnamio efektą sukeliančios dujos (ŠESD)?
Šiltnamio efektą sukeliančios dujos (ŠESD) – tai dujos (pvz., anglies dioksidas (CO2), metanas (CH4), azoto oksidas (N2O) ir pan.), kurios sulaiko karštį atmosferoje ir taip prisideda prie planetos šilimo. Atmosferoje esantis ŠESD kiekis leidžia mums apskaičiuoti mūsų anglies dioksido išmetimo rodiklį.

Visų pirma ėmėmės viso gyvavimo ciklo įvertinimo metodo, kad nustatytume savo veiklos ir produktų anglies dioksido išmetimo rodiklį, kuriuo įvertinamas tiesioginis ir netiesioginis ŠESD išmetimas, susijęs su kiekvienu mūsų veiklos etapu ir mūsų produktais. Tai apima mūsų gyvūnų ėdalo sudedamąsias dalis (68 %), mūsų pakuotes (11 %), gamybą (9 %) ir logistiką (9 %), kol mūsų ėdalas pasiekia jūsų augintinį. Per šį procesą reikia dirbti su daugeliu tarpininkų, įskaitant ūkininkus, logistikos paslaugų teikėjus ir vartotojus.

What do Greenhouse gases (GHGs) mean?

Mūsų veiksmai yra reikšmingi

Išsiaiškinus mūsų anglies dioksido išmetimo kelią, atėjo laikas įgyvendinti konkrečius veiksmus, kurie padėtų mums mažinti mūsų gyvūnų ėdalo poveikį klimatui, kartu išlaikant mūsų produktų kokybę ir maistinę vertę. Visos mūsų kelionės (saitas) rezultatas – anglies dioksido išmetimo rodiklį sumažinome 15,7 %, palyginti su 2019 m. atskaitos tašku.

Sudedamosios dalys

Sudedamąsias dalis, kurių anglies dioksido išmetimo rodiklis didelis, keičiame tokiomis, kurių šis rodiklis yra mažesnis.

Įvairių sudedamųjų dalių anglies dioksido išmetimo rodiklis labai skiriasi. Šie skirtumai atsiranda dėl tokių veiksnių kaip žemės naudojimo pokyčiai, trąšų naudojimas, mažmeninės prekybos procesai, pakavimas ir kt. Pavyzdžiui, ŠESD išmetimas vartojant jautieną yra daug didesnis nei renkantis kitus gyvūninius produktus, pavyzdžiui, vištieną ar lašišas. Tam daugiausia įtakos turi per karvių normalų virškinimo procesą išskiriamos metano dujos ir žemės naudojimas ganykloms bei gyvūnų pašarui. Vienas iš pagrindinių veiksnių, kurių ėmėmės siekdami sumažinti su jautiena susijusį didelį anglies dioksido išmetimo rodiklį, – tam tikruose produktuose iš suaugusiems gyvūnams skirto mūsų asortimento „DualNature®“ jautieną pakeitėme kitais baltymais.

Gamyba

Savo gamykloms perkame atsinaujinančiųjų išteklių elektros energiją

Mūsų gyvūnų ėdalo gamyba turi reikšmingos įtakos mūsų anglies dioksido išmetimo rodikliui. Tai apima išmetimą veiklos metu, energijos poveikį pirminėje grandinėje, veiklos metu susidarančias atliekas ir bendrai vykdomą gamybą. Siekdami sumažinti savo anglies dioksido išmetimo rodiklį, iš esmės keičiame savo veiklą. Tiesą sakant, jau kelerius metus, dar prieš pradėdami matuoti savo 2019 m. atskaitos tašką, savo gamykloms pirkome atsinaujinančiųjų išteklių elektros energiją ir toliau tai darysime, kad dėl elektros energijos naudojimo išmetamų teršalų kiekis išliktų toks pat.

Pakavimas

Kuriame tokias pakuotes, kurias būtų galima perdirbti ir palaikyti žiedinę ekonomiką

Pirminio plastiko naudojimą mažiname į naują pakavimo medžiagą pridedami 40 % perdirbto plastiko. Tai daroma taikant masės balanso metodą, sertifikuotą ISCC (nuoroda į ISCC). Esame įsipareigoję savo pakuotėse didinti perdirbto plastiko ir mažinti pirminio plastiko procentą, kad toliau prisidėtume prie žiedinės ekonomikos.

Daugiau sužinokite apie masės balanso metodą

Logistika

Naudojame įvairiarūšį transportą, o ne vien sunkvežimius

Efektyviai derindami kelių ir geležinkelių transporto sistemas, galime sumažinti gabenimo metu išmetamų ŠESD kiekį. Būtent todėl tarptautinio gabenimo reikmėms renkamės įvairiarūšį transportą, pavyzdžiui, vežimą sunkvežimiais–traukiniais–sunkvežimiais, o ne vien sunkvežimiais, jei tik yra reikiama infrastruktūra.

Konkretūs „South Pole“ patvirtinti veiksmai

Anglies dioksido išmetimo rodiklio intensyvumas buvo skaičiuojamas parduotų sudedamųjų dalių tonai, kad būtų galima konkrečiai išmatuoti mūsų veiksmų poveikį. Šį skaičiavimą patvirtino „South Pole“ – pirmaujanti konsultavimo klimato klausimais ir projektų rengimo organizacija. Ji peržiūrėjo ir patvirtino veiksmus, kurių ėmėmės siekdami sumažinti anglies dioksido išmetimą. „South Pole“ suteiktas sertifikatas patvirtino, kad pasiekėme savo anglies dioksido išmetimo rodiklio sumažinimo tikslą (nuoroda į „South Pole“ sertifikatą).

Mes dar tik pradedame

Pasiektas anglies dioksido išmetimo rodiklio sumažinimo 15,7 % tikslas yra tik pradinis ilgos ir nepertraukiamos kelionės taškas. Siekiame toliau mažinti mūsų veiklos metu išmetamą anglies dioksido kiekį, kartu išlaikydami jūsų augintinio mėgstamo ėdalo kokybę. Toliau gilinsimės į savo tiekimo grandinę siekdami rasti būdų optimizuoti savo procesus ir mažinti anglies dioksido išmetimą, susijusį su mūsų produktais ir vertės grandine. Tai darome todėl, kad tikime geresne šiandiena ir rytojumi.

And this is just our starting point