Įsigyjant naują katę

Getting a New Cat

Sužinokite daugiau apie savo naująją draugę – katę

Įsigyjant naują katę

Įsigyjant naują katę

Augintinės katės draudimas

Apdraudę katę ramiai jausitės, ir stresinėmis aplinkybėmis nekils jokių rūpesčių. Išrinkti tinkamą draudimą katėms gali atrodyti didelis darbas, bet mes pasirengę jums padėti!
Sužinokite Daugiau

DUK dėl kačių ir kačiukų sterilizacijos

Jūsų šeimą papildė naujas pūkų kamuoliukas – nuostabu! Kai jūsų katytė tebėra maža ir miela, gali būti sunku įsivaizduoti ją su savo pačios kačiukais.
Sužinokite Daugiau

Kačių ženklinimas mikroschemomis

Savo katę reikia ne tik mylėti ir prižiūrėti, bet ir kuo geriau apsaugoti, jei ji pasiklystų ar pasimestų. Jei paženklinate savo katę mikroschema, didesnė tikimybė, kad, kur nors nuklydusi, ji bus surasta ir saugiai grąžinta jums.
Sužinokite Daugiau

Naujos katės priėmimas į namus

Artėjant naujosios katės ar kačiuko atsiradimo namuose dienai, jūs neabejotinai jausite didelį jaudulį. Yra daugybė dalykų, kuriais galite užsiimti per tas kelias dienas iki atvykstant naujajam augintiniui.
Sužinokite Daugiau

Ką man auginti – katę ar šunį?

Garsėjame kaip gyvūnų mylėtojų šalis – ir ne be reikalo! Katės ir šunys besąlygiškai myli savo šeimininkus, dovanoja jiems švelnumą ir draugystę, taip pat turi gydomųjų savybių, pavyzdžiui, bendrai pagerina žmogaus sveikatą ir gerovę – kam gi nepatinka prisiglausti prie kailiniuotojo savo draugo po ilgos dienos?
Sužinokite Daugiau

Kaip katei tinkamai paruošti namus

Jūsų nauja katė jums labai brangi, todėl norėsite, kad namai ir sodas jai būtų kuo saugesni. Taigi nuo ko pradėti kurti katės tvirtovę ir saugų sodą?
Sužinokite Daugiau

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią katę

Renkantis naują katę ar kačiuką išgyvenama nuostabi ir jaudinanti patirtis!
Sužinokite Daugiau

Įvairios kačių veislės

Daugelis visur sutinkamų kačių, kurios dar vadinamos beveislėmis, yra tiesiog neveislinės katės. Šios draugiškos, žavios ir labai smalsios žmogaus bičiulės, matyt, yra dažniausiai auginamos katės.
Sužinokite Daugiau

Kaip priimti auginti arba išgelbėti katę?

Sprendimas priglausti katę turi daug pranašumų. Jūs suteikiate katei antrą galimybę gyventi mylinčioje šeimoje – tokios galimybės nusipelno kiekvienas gyvūnas.
Sužinokite Daugiau

Įsigyjant katę

Rinktis naują katę labai smagu, tačiau gali kilti daug klausimų. Pavyzdžiui, kokia veislė jums patiktų? Ar jūsų netrikdys padykusio kačiuko išdaigos? Gal jūsų gyvenimo būdą labiau atitiktų rami vyresnio amžiaus katė?
Sužinokite Daugiau