Mūsų žmonės ir kultūra

Tikrai svarbus su PURINA susijęs dalykas tas, kad visi bendrovės darbuotojai yra gyvūnų mylėtojai. Galite būti tikri, kad visą PURINA gyvūnų ėdalo asortimentą sukūrė ne tik šioje srityje dirbantys mitybos ir mokslo specialistai, bet ir žmonės, tikrai žinantys, ką reiškia šeimoje turėti katę ar šunį. Štai keli PURINA dirbantys žmonės, kuriuos įkvepia jų aistra gyvūnams.

„Nestle Baltics“ biure darbuotojams nepervargti ir palaikyti gerą nuotaiką padeda 9 šunys. Augintiniai čia išties laukiami – darbuotojai nevaržomai gali džiaugtis jų kompanija bet kurią dieną.

„Purina“ – „Nestle“ korporacijos dalis, kurios ofisuose darbuotojams suteikiama galimybė darban atsivesti savo augintinius. Įmonė ragina tuo pačiu pavyzdžiu sekti ir kitas įmones, o skleisti idėją padeda Europos šalyse vystomas projektas „Pets@Work“.

Į darbą „Nestle Baltics“ kategorijos vadovas Rokas Sadauskas eina ne vienas – šalia vedasi savo šunį. Vyras spėjo pastebėti, kad šalia esantis augintinis padeda lengviau įveikti stresines situacijas, o ir susirinkimai kartu su šunimi praeina greičiau ir maloniau.

Vis dėlto, vienu metu visų augintinių darbuotojai stengiasi neatsivesti. Čia lakstantys keturkojai – vien šunys. Kačių šeimininkai savo augintinius palieka namuose, mat joms aplinkos keitimas nepatinka. „Pas mus taip priimta, kad gyvūnus į darbą galime atsivesti kasdien. Dažniausiai atsivedame penktadieniais, nes tai – laisvesnė diena. Nors augintinis reikalauja nemažai dėmesio iš kolegų, tačiau efektyviai malšina stresą. Negana to, jam vienam namie liūdna, o kai jis šalia, man ir pačiam ramiau“, – teigia R. Sadauskas.