PURINA® -Mitybos Ekspertai

Experts in nutrition

Dauguma PURINA® darbuotojų augina keturkojus draugus savo namuose, todėl mes iš asmeninės patirties žinome, kokie svarbūs žmogaus gyvenime jie gali būti. Esame įsipareigoję kurti visavertį ėdalą, kad visokio amžiaus katės ir šunys būtų laimingi, sveiki ir patenkinti.

Naminiai gyvūnai yra mylintys mūsų palydovai ir šeimų nariai, todėl išties svarbu, kad jiems ne tik patiktų gaunamas ėdalas, bet jis būtų ir naudingas. Mūsų gaminamas ėdalas nėra vien tik skanus: jame gausu gyvulinės kilmės žaliavų, žuvų, vitaminų ir mineralų, t. y. ėdalas visavertis ir gerai subalansuotas.

Mes žinome, kad ne kiekvienam gyvūnui tinka universalus požiūris. Nėra vienodų šunų ar kačių, kiekvienas iš jų turi savo išskirtinį charakterį ir atitinkamus mitybos poreikius. Todėl sukūrėme didelį įvairiausių gaminių asortimentą, pritaikytą įvairiausiems šunų ir kačių poreikiams – nuo kačiukų ir šuniukų iki lauke ar namie gyvenančių augintinių, šuningų / katingų ar alergiškų augintinių, kurie visi turi specialių mitybos poreikių.

Daugiau nei 85 metus dirbdami šioje srityje, mes gerai išmanome augintinių mitybos poreikius ir esame įsipareigoję kurti maistingą ėdalą, kuris būtų naudingas sveikatai, užtikrintų gerovę ir ilgaamžiškumą, be to, būtų malonus skonio receptoriams.

Bendrovėje PURINA®, tikima, kad gyvenimas su augintiniais yra geresnis – kad naminiams gyvūnams ir žmonėms yra geriau, kai jie yra kartu.

Mes ne tik stengiamės atitikti mitybos standartus – mes stengiamės juos viršyti. Nuo dantų iki protinės sveikatos – vykdydami mokslinius naminių gyvūnų mitybos tyrimus stengiamės gerinti jų mitybą.

Pažiūrėkite ir pamatykite, kodėl esame įsitikinę, kad mūsų požiūris į mitybą padeda kurti augintinių gyvenimą įvairinantį aukštos kokybės ėdalą.