PURINA - Mitybos Ekspertai

Experts in nutrition

Dauguma PURINA darbuotojų turi vieną ar kelis augintinius ir mes puikiai žinome, kokie svarbūs žmogaus gyvenime jie gali būti. Dėl šios priežasties daugiau nei 80 metų stengiamės užtikrinti aukščiausios kokybės visavertį gyvūnų maistą, kuris būtų ne tik kupinas reikalingiausių maistinių medžiagų, bet ir skanus. Todėl norime ne tik atitikti mitybos standartus, bet ir juos viršyti. Didelį dėmesį skiriame gyvūnų mitybos tyrimams, siekiame pagerinti augintinių gyvenimo kokybę, pradedant nuo dantų būklės ir baigiant protine sveikata.

Mes nuoširdžiai tikime, kad gyvenimas su keturkoju draugu yra laimingesnis, kupinas džiugių akimirkų, rūpesčio ir žaidimų. Štai kodėl sveiki augintiniai – laimingi, ir jų sveikata yra mūsų prioritetas. Nepamirštame ir to, kad kiekvienas keturkojis draugas yra išskirtinis, su savo charakteriu, pomėgiais ir aktyvumu. Todėl pasirūpinome plačiu asortimentu, pritaikytu įvairaus amžiaus šunų ir kačių grupėms – nuo jauniklių iki senjorų, kad užtikrinti jų sveiką vystymąsi.

Kviečiame žvilgtelti, kodėl esame užtikrinti savo požiūriu į visavertį ėdalą mūsų ištikimiausiems draugams.

Bendrovėje PURINA, tikima, kad gyvenimas su augintiniais yra geresnis – kad naminiams gyvūnams ir žmonėms yra geriau, kai jie yra kartu.

Mes ne tik stengiamės atitikti mitybos standartus – mes stengiamės juos viršyti. Nuo dantų iki protinės sveikatos – vykdydami mokslinius naminių gyvūnų mitybos tyrimus stengiamės gerinti jų mitybą.

Pažiūrėkite ir pamatykite, kodėl esame įsitikinę, kad mūsų požiūris į mitybą padeda kurti augintinių gyvenimą įvairinantį aukštos kokybės ėdalą.