Kontora „Litigo“ 

Advokatai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai rimti ir žaidimams nenusiteikę žmonės, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Penktadieniais kontoroje „Litigo“ advokatas Andrius Bambalas su kolege Justina Stundže dirba kartu su išdykusia keturkoje kolege Makarena, šalia kurios nesišypsoti tiesiog neįmanoma.

Vos tik atsiradus galimybei į darbą keliauti su augintiniu, advokatas A. Bambalas iškart griebėsi anglų kurtų veislės kalytės Makarenos pavadėlio ir darbo dienas nusprendė pradėti kartu su ja. Nuo to laiko penktadieniai be augintinės kontoroje tapo tiesiog neįsivaizduojami. Anglų kurtas visuomet buvo A. Bambalo svajonė. Svajodamas apie kompanioną, šis mintyse visuomet regėjo būtent taip atrodantį gyvūną, tačiau Lietuvoje rasti anglų kurtų buvo sudėtinga. Aplinkybės privertė advokatą ieškoti svajonių šuns užsienyje. „Makarena atkeliavo iš vieno Estijos veislyno prieš 5 metus. Iš anksto buvome išsirinkę veislę – žinojom, kad tai turi būti didelis, ilganosis gyvūnas. Ir štai – dabar turime tokią gražuolę. Tokia ta mūsų istorija. Atsivežėme ją namo ir pradėjome bendra gyvenimą“, – į savo augintinę moja šeimininkas.

Dar viena šuns savybė, kuri advokatui buvo itin svarbi – kad šuo nebūtų per daug aktyvus. Jis ieškojo tokio gyvūno, kurio aktyvumas būtų panašus į šeimininko – vis dėlto, jei augintiniui judėti reikia daugiau nei šeimininkui, jie abu lieka nelaimingi. Advokatui šiuo atžvilgiu pasisekė atrasti tobulą pusiausvyrą. Anot jo, Makarenai pakanka kartą per savaitę gerai išsibėgioti, o rytais ir vakarais – paprastai prasivaikščioti. Išsibėgiojusi Makarena pavargsta ir kurį laiką bėgioti nesiveržia – šeimininkas juokauja, kad 15 minučių pabėgiojusi kalytė tampa dideliu katinu ir laiką leidžia miegodama.


Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/letena/gyvunai-darbe/advokatas-atvere-kontoros-duris-viena-is-kolegiu-keturkoje-makarena.d?id=78172771