GYVŪNAI DARBE - istorija

Sveiki atvykę į mūsų darbo aplinką su augintiniais.

Mes taip didžiuojamės, kad mūsų šeimininkų darbo vieta yra palanki gyvūnams, o gyvūnų mylėtojų, kurie mus kasdien vedasi darban, bendruomenė vis plečiasi, kad norime apie pranešti lodami užsilipę ant stogų! (Nors mūsų ant stogų neleidžia, tai gal tiek to.) Taigi, įsitaisykite ir padedami savo draugų mes jums papasakosime visą istoriją. Su meile – PURINA Gyvūnai darbe komanda.

Man with dog

Saros ir Vispos istorija

Darbinė kokerspanielė Vispa nuo mažens reguliariai lankosi PURINA biuruose. Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir kartu su Vispa bei jos šeimininke, ryšių skyriaus vadove Sara, apsilankykite šunims palankioje darbo vietoje, sužinokite apie pranašumus sveikatai ir gerai savijautai, kuriuos teikia mūsų vykdomas gyvūnų darbe projektas.

Visi, dirbantys bendrovėje PURINA, aistringai tiki, kad žmonėms ir gyvūnams geriau drauge – nesvarbu, ar kartu dirbti, ar žaisti. Taigi, ar yra geresnis būdas realizuoti šį įsitikinimą, nei padaryti mus kasdienio darbo biure dalimi? Gyvūnų darbe projektą PURINA vykdo nuo 2003 m., o gyvūnų darbe politiką taikome nuo 2010 m., tad visi darbuotojai turi galimybę į biurą atsivesti savo keturkojus draugus. Dabar PAW programoje dalyvauja beveik 50 šunų, nors buvo bandyta sumušti pasaulio rekordą į biurą atsivedus 280 šunų!

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

https://www.youtube.com/watch?v=mmV4LMn919A

Pets at work 1
Sarah, woman with dog

Kadangi GYVŪNAI DARBE projektas prasidėjo daugiau nei prieš 12 metų, pamatėme, kiek daug pranašumų teikia šunų buvimas biure – nuo laimingesnių darbuotojų iki mažesnio streso. Šiuos pranašumus jaučiame ne tik mes ir mūsų šeimininkai, bet ir kiti darbuotojai – daugelis sutinka, kad darbo aplinka smagesnė, o atmosfera linksmesnė.

Kad naujokams būtų lengviau prisijungti prie mūsų gaujos, PURINA gyvūnus mylinčių ekspertų komanda parengė trijų etapų įtraukimo programą, kad šunims ir jų šeimininkams būtų lengviau įsitraukti į . Mums visiems vizginant uodegas ir plačiai besišypsant mūsų šeimininkams bei jų draugams, GYVŪNAI DARBE programą priimame su džiaugsmu taip pat, kaip ir šunišką gardėsį. Leiskite mums pristatyti jums GYVŪNAI DARBE programą, kad sužinotumėte visą istoriją, kaip ji sulaukė tokios sėkmės mūsų darbo vietoje.

Šunys-darbuotojai

Takeris pristatys jums GYVŪNAI DARBE kelionę nuo pat jos pradžios iki įgyvendinimo.

Bruk palos apie pranašumus darbuotojams ir gyvūnams.

Bendži atliko visą sunkų darbą – iššniukštinėjo ekspertų atsiliepimus.

Maksas išanalizuos įvertinimo procesą – iš tiesų jis ne toks ir komplikuotas.

Brauseris papasakos apie visus su infrastruktūra susijusius dalykus.

Tarn, kaip kaulą graužiantis šuo: nesiliaus, kol nesužinosite visko apie personalo klausimus, nuo alergijų iki fobijų.