Sveikata ir mityba

Šunų sveikata ir mityba

Šunų sveikata ir mityba

Šunų sveikata ir mityba

COVID-19 ir augintiniai: dažnai užduodami klausimai

Jūs klausiate, mes atsakome! Žemiau pateikiame atsakymus į dažnai užduodamus klausimus apie COVID-19 ir augintinius.

Sužinokite Daugiau

Sveikatą palaikanti šunų mankšta

Šunų mankšta padeda šunims suvaldyti svorį ir pasiekti idealią kūno būklę, pasisemti energijos ir palaikyti stiprią širdies bei kraujagyslių sistemą. O jei prisijungsite, visais šiais pranašumais galėsite pasinaudoti ir jūs!
Sužinokite Daugiau

Šunų sportas ir mankšta

Netgi jei su šunimi kasdien keliaujate skirtingais maršrutais arba abu mėgstate lankytis parke ir žaisti, kartais galite pajusti, kad norisi paįvairinti rutiną.
Sužinokite Daugiau

Šuns letenų priežiūra ir nagų kirpimas

Nesvarbu, ar jūsų šuo yra energingas šuniukas, ar visiškai suaugęs, nagus jam kirpti teks retai – jei iš viso reikės. Vis dėlto reikėtų stebėti šuns nagus ir dėl visa ko žinoti, kaip juos nukirpti!
Sužinokite Daugiau

Kaip pasirūpinti aklu šunimi

Net jei jūsų šuo yra aklas, niekas negali nuslopinti jo nuotykių ir linksmybių trokštančios dvasios! Šunys gerai susidoroja su regos praradimu, tereikia atitinkamai pakeisti jų priežiūrą ir jie vėl atsistos ant letenų. Tiesą sakant, nepaisant dingusios regos, jūsų šuns gyvenimas gali būti toks pat puikus, kaip ir anksčiau!
Sužinokite Daugiau

Šunų paralyžius

Jei jūsų šuo buvo sužalotas ar susirgo, o dėl to tapo paralyžiuotas, yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, kad šuo galėtų gyventi laimingas ir energingas. Sudarėme rekomendacijų vadovą, kaip prižiūrėti paralyžiuotus šunis, kuriame rasite daugiau informacijos.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Šunų diabetas

Diabetas yra sudėtinga liga, dažnai išsivystanti vyresniems šunims. Kaip ir žmonėms, šunims diabetas gali sukelti įvairių nemalonių simptomų. Vis dėlto, rūpestingai prižiūrint šunį, jo gyvenimo kokybė neturėtų pablogėti.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Apie šunų kurtumą

Šunys gali būti kurti nuo gimimo arba gali apkursti dėl sužalojimo, ligos ar tiesiog senatvės. Kad ir kokia būtų priežastis, yra daugybė būdų šuniui padėti.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Šuns sveikimas po operacijos

Jei jūsų keturkojui draugui atliekama operacija, naudinga žinoti, ko tikėtis po operacijos ir pasirūpinti, kad jis jaustųsi kuo patogiau. Kad padėtų šuniui vėl tapti savimi, veterinaras suteiks konkrečių konsultacijų dėl jūsų šuns tolesnio gydymo ir sveikimo.
SUŽINOKITE DAUGIAU