Sveiki – tai „Purina“ šunų veislės išrinkiklis.

Nesvarbu, ar žinote, kokios veislės jums patinka, ar norite gauti šiokių tokių rekomendacijų, esame pasirengę padėti jums rasti tobulą keturkojį draugą.

Jei jau žinote, kokios veislės norite, raskite ją mūsų veislių bibliotekoje

dog
Paws

Raskite sau tinkamiausią veislę

„Purina“ tiki, kad žmonių ir gyvūnų tarpusavio ryšys padeda kurti geresnę visuomenę. Turint šunį gyvenimas gali tapti linksmesnis ir turiningesnis, tačiau vardan savo ir šuns gerovės turite išsirinkti tinkamą augintinį.

dog
Paws

Jūsų gyvenimo būdo ir augintinio poreikių suderinimas

Visų šunų charakteris yra individualus ir unikalus, bet tam tikri instinktai ir elgesys jiems yra įgimti. Jei šuniukas yra tokios veislės, kuriai būdingas gyvybingumas ir polinkis triukšmauti, galite jį išmokyti būti ramesnį, bet tam reikės skirti laiko ir kantriai mokyti jį daug valandų, nes ramus būdas gali prieštarauti jo prigimčiai. Mūsų veislės išrinkiklis gali padėti nustatyti, kokie natūralūs šunų polinkiai dera su jūsų gyvenimo būdu. Jei jums ir jūsų šuniui patiks tie patys dalykai, jūsų bendras gyvenimas bus daug malonesnis ir turiningesnis.

dog
Paws

Mažiau klausimų, daugiau tikslumo

„Purina“ subūrė gyvūnų mitybos, sveikatos ir elgesio ekspertus, ir su jais parengėme tinkamus klausimus, padėsiančius rasti jums tinkamiausią šunį.

dog
Paws

Kryžmintos veislės ir mišrūnai

Kryžmintos veislės augintinis, apimantis dviejų grynų veislių išvaizdą ir asmenybę, gali būti geras variantas, nors gali būti sunkiau žinoti, kuri veislė turės daugiau įtakos šuns išvaizdai ir charakteriui. Maišytos veislės augintiniai, dar vadinami negrynakraujais arba mišrūnais, yra kilę iš negrynaveislių protėvių, tačiau turi didesnį genetinį foną, todėl dažnai būna sveikesni. Gyvūnų prieglaudose ir gelbėjimo organizacijose yra daugybė grynaveislių ir mišrūnų šunų, laukiančių naujų mylinčių namų, o prieglaudos darbuotojai mielai padės jums rasti šunį, kuris atitiktų jūsų poreikius ir taptų tikru draugu.

dog
Paws

Daugiau pasirinkimo ir lankstumo

Suprantame, kad žmonių ir augintinių tarpusavio ryšys visose šeimose yra skirtingas; būtent todėl parodysime, kurios veislės pagal jūsų pageidavimus jums tinkamiausios ir kurios veislės gali būti netinkamos. Tikimės, kad šis įrankis suteiks jums gerų idėjų arba nukreips jus tinkama linkme arba.

Jei jau žinote, kokios veislės norite, raskite ją mūsų veislių bibliotekoje