Įsigyjant naują šunį

Getting a new dog

Sužinokite daugiau apie savo naująjį šunį

Įsigyjant naują šunį

Įsigyjant naują šunį

Kodėl šunys yra geri augintiniai

Šunys tikrai nusipelno vadintis „geriausiais žmonių draugais“. Jie yra ištikimi, protingi, atsidavę ir meilūs, be to, žinoma, kad padeda gerinti mūsų psichinę ir protinę sveikatą.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kaip priimti auginti ar išgelbėti šunį?

Suteikti gyvūnui antrą progą gyventi meilės kupinuose namuose yra puiku, bet suaugusio šuns įsigijimas gali būti ir labai naudingas.
SUŽINOKITE DAUGIAU

DUK apie šunų kastraciją ar sterilizaciją

Parsivežti išdykusį kailio kamuoliuką namo yra labai smagu. Mokydami šuniuką sėdėti ir kutendami jo pilvuką, greičiausiai negalvosite apie tai, kad jis pats gali atsivesti palikuonių.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Patarimai dėl šuns draudimo

Šunys mūsų gyvenimui suteikia daug džiaugsmo, bet jiems susirgus gydymo išlaidos kelia nemažą rūpestį. Štai tokiu atveju bus naudingas šunų draudimas! Mes esame pasirengę jums padėti rasti tinkamą polisą, kuris būtų naudingas ir jums, ir jūsų augintiniui.
Sužinokite Daugiau

Šunų žymėjimas mikroschemomis

Šuo visada jus mylės ir saugos, o jūs galite padaryti tą patį, pažymėdami jį mikroschema. Ženklinimas mikroschema reiškia, kad šuniui dingus turėsite daugiau galimybių jį rasti ir kuo greičiau saugiai susigrąžinti, netgi jei šuo grįš namo kalta išraiška ir tarp kojų pabrukta uodega!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Šunų ir šuniukų skiepai

Kaip mylintis šuns šeimininkas norite padaryti viską, kas įmanoma, siekdamas savo mylimą augintinį apsaugoti nuo galimai mirtinų ligų. Dėl to labai svarbu šunį laiku paskiepyti. Taip ne tik apsaugosite savo šunį, bet ir neleisite pernešti ligų kitiems šunims.
Sužinokite Daugiau

Kaip pristatyti šunį kitiems augintiniams

Šunys paprastai lengvai susidraugauja, todėl beveik galite būti tikri, kad jūsų šuniukui patiks kitų šunų draugija.
Sužinokite Daugiau

Šuns priėmimas namuose

Vos po kelių dienų parsivesite namo naująjį šunį ar šuniuką? Lažinamės, kad nesulaukiate, kol keturkojis draugas taps jūsų šeimos nariu!
Sužinokite Daugiau

Namų patikra atsižvelgiant į šuns poreikius ir šuniui tinkamas kiemas

Dauguma veisėjų prašys, kad palauktumėte, kol jūsų naujajam šuniukui sueis aštuonios savaitės, ir tik tada jį pasiimtumėte – o tai gali atrodyti kaip amžinybė! Vis dėlto tai puiki proga pradėti ruoštis naujojo augintinio atvykimui ir patikrinti namus, kad jam atvykus jūsų namai būtų saugi ir palanki aplinka.
Sužinokite Daugiau