Your Pet, Our Passion.
Mass Balance page
Purina One®

Purina ONE Masės Balansas

Purina ONE Masės Balansas

Įsipareigoję dirbti siekiant ateities be atliekų

„Purina ONE®“ didžiuojasi veiksmais, kurių ėmėmės, kad sumažintume priklausomybę nuo pirminio plastiko tobulindami savo pakavimo procesą. Mūsų pirmasis žingsnis – užtikrinti, kad visos mūsų „Bifensis®“ asortimento pakuotės būtų pagamintos naudojant 40 % perdirbtų žaliavų. Šis naujasis metodas padeda mums vykdyti savo šiandieninius įsipareigojimus ir dirbti siekiant tikslo rytoj pakuotes gaminti iš 100 % perdirbto plastiko.

Kodėl savo pakuotėms vis dar naudojame plastiką?

Vienintelė priežastis – vardan mūsų augintinių. Toliau naudojame plastiką, kad išlaikytume gyvūnų ėdalą šviežią ir atitinkantį kokybės standartus, rūpindamiesi jūsų katės bendra sveikata ir gera savijauta.

Į pakuotes žiūrime kaip į išteklius, o ne į atliekas.

Mūsų įsipareigojimas augintiniams taip pat reiškia darbą siekiant ateities be atliekų, mažinant mūsų priklausomybę nuo pirminio plastiko, naudojamo mūsų pakuočių gamybai. Masės balanso metodas suteikia mums galimybę kuriant naujas pakuotes per gamybos procesą naudoti perdirbtą plastiką kartu su pirminiu plastiku. Vis dėlto, atsižvelgiant į apdorojimo metodo sudėtingumą, sunku apibrėžti tikslų perdirbto plastiko kiekį, tenkantį kiekvienai individualiai pakuotei. Taigi kiekvienoje pakuotėje esantis perdirbto plastiko kiekis gali skirtis. Laimei, taikydami masės balanso metodą, galime užtikrinti, kad visai pakuotės partijai tenka 40 % perdirbto plastiko.

Sužinokite, kaip plastikui suteikiame naują gyvenimą

Spustelėkite vaizdo įrašą ir susipažinkite su visu mūsų procesu, kuriuo užtikriname, kad mūsų pakuotės būtų saugios šiandien, o rytoj mūsų išmetamas plastiko kiekis būtų mažesnis.

Palaikome žiedinę ekonomiką mažindami, pakartotinai naudodami ir perdirbdami savo pakuotes.

Masės balanso metodas, kurį taikome savo pakavimo procesui, turi tarptautinį tvarumo ir anglies sertifikatą (ISCC). Sertifikavimo organizacija palaiko tvarių gamybos schemų įgyvendinimą, pavyzdžiui, naujų perdirbimo technologijų, kurios sunkiai perdirbamas medžiagas transformuoja į naują plastiką ir padeda mums dirbti siekiant tvaresnės planetos, taikymą.

Sužinokite daugiau