Your Pet, Our Passion.
Choose Purina ONE® DualNature™
Purina One®

Rinkitės Purina ONE® DualNature™

Rinkitės Purina ONE® DualNature™

PATIRKITE GAMTOS GALIĄ

Pasirinkę ekspertų sukurtą ėdalą „PURINA ONE® DualNature®“ galite PATIRTI GAMTOS GALIĄ, nes šio ėdalo sudėtyje yra atrinktų natūralių sudedamųjų dalių, kurios kasdien palaiko bendrą jūsų katės sveikatą. Tai mūsų pirmasis asortimentas, prisidedantis prie išmetamo anglies dioksido kiekio mažinimo ir padedantis mums mažinti savo anglies pėdsaką bei siekti geresnės ateities.

Atraskite įvairius mūsų derinius

URI-BALANCE padeda palaikyti sveiką šlapimo sistemą

„PURINA ONE® DualNature®“ sudėtyje yra rinktinių iš gamtos gautų sudedamųjų dalių, palaikančių kačių šlapimo sistemą: cikorijų, žuvų taukų ir spanguolių. Spanguolės dažnai vadinamos supermaistu – šios mažos raudonos uogos žinomos dėl didelio maisto medžiagų ir antioksidantų kiekio.

NATURAL DEFENCE padeda palaikyti imuninę sistemą.

„PURINA ONE® DualNature®“ sudėtis specialiai sukurta pridedant natūralių vingrūnių – tai mėlynai žali dumbliai, augantys šiltuose atogrąžų ir paatogrąžių vandenyse. Vingrūnės, garsėjančios unikalia sudėtimi ir ypatingu maistingumu, padeda palaikyti sveiką kačių imuninės sistemos veiklą. „PURINA ONE® DualNature®“ sukūrė veterinarai ir mitybos specialistai, jo sudėtyje nėra dažiklių.

Imamės veiksmų, kad sumažintume savo anglies pėdsaką

Kodėl mums taip svarbu sumažinti išmetamą anglies dioksido kiekį? Mums rūpi augintinių gerovė, todėl esame įsipareigoję gaminti sveiką, maistingą gyvūnų ėdalą, kurio skonis patiktų augintiniui, o jūs galėtumėte pasitikėti ėdalo kokybe. Tačiau tai dar ne viskas. Esame įsitikinę, kad gera mūsų aplinkos būklė yra lygiai tiek pat svarbi, kiek svarbu gaminant produktus užtikrinti kokybiškiausią mitybą. Būtent todėl imamės svarbių ir ryžtingų kovos su klimato kaita veiksmų, kad mūsų poveikis aplinkai būtų skaidrus, o pažanga pastebima. Didžiuojamės galėdami pranešti, kad iki šiol savo išmetamą anglies dioksido kiekį sumažinome 15,7 %.

Sužinokite daugiau, kaip mažiname mūsų išmetamą anglies dioksido kiekį

Taking steps to reduce our carbon footprint
page footer banner