Your Pet, Our Passion.
3 Week Challenge logo and dogs
Purina ONE Dog

Pastebimų rezultatų galite pamatyti vos po 3 savaičių

Pasirūpinkite katės sveikata šerdami ją „Purina ONE“ arba susigrąžinkite pinigus.

Pradėkite 3 savaičių iššūkį ir pamatykite akivaizdžių rezultatų

Pamatykite, kaip šeriant mūsų visaverčiu ir maistingu kačių ėdalu pasikeis katės apetitas, energijos lygis ir imuninė sistema. Patys įsitikinkite akivaizdžiais katės pokyčiais.
 

1 diena: puikus apetitas

Ėdalas „Purina ONE®“ yra puikaus skonio ir pagamintas iš kokybiškų sudedamųjų dalių, jis suteiks jūsų katei reikiamų maisto medžiagų ir leis mėgautis mėgstamu skoniu.
 

 

1 savaitė: aukštesnis energijos ir gyvybingumo lygis

Galėsite pamatyti, kaip dėl kokybiško, visaverčio ir subalansuoto ėdalo „Purina ONE®“ kyla katės energijos ir gyvybingumo lygis.
 

2 savaitė: pagerėjęs virškinimas

„Purina ONE®“ sudėtyje yra cikorijų – natūralios sudedamosios dalies, kaip įrodyta, padedančios gerinti virškinimo sistemos sveikatą. Kadangi „Purina ONE®“ pagamintas iš tinkamų skaidulinių medžiagų šaltinių ir yra gerai virškinamas, taip pat galite pastebėti, kad katės išmatos tampa mažos ir kietos.
 

3 savaitė: žvilgantis kailis, spindinčios akys

„Purina ONE“ sudėtyje yra specialių maisto medžiagų, įskaitant riebalų rūgštis omega 3 ir 6, taip pat pagrindinius vitaminus ir mineralus, padedančius išlaikyti sveiką katės odą ir žvilgantį kailį. Dėl didelio antioksidantų kiekio palaikomos sveikos ir spindinčios akys.
 

Rytoj: stiprus natūralus imunitetas

Mūsų „Purina ONE Bifensis“ receptūros specialiai sukurtos taip, kad skatintų natūralią antikūnų gamybą ir padėtų palaikyti sveiką imuninę sistemą bei ląstelių funkcijas, ir jūsų katė būtų sveika šiandien ir rytoj.