Sveiki – tai „Purina“ kačių veislės išrinkiklis

Nesvarbu, ar žinote, kokios kačių veislės jums patinka, ar norite gauti šiokių tokių rekomendacijų, esame pasirengę padėti jums rasti tobulą keturkoję draugę.

Jei jau žinote, kokios veislės norite, raskite ją mūsų veislių bibliotekoje

cat
Paws

Raskite sau tinkamiausią veislę

„Purina“ tiki, kad žmonių ir gyvūnų tarpusavio ryšys padeda kurti geresnę visuomenę. Turint katę gyvenimas gali tapti linksmesnis ir turiningesnis, tačiau vardan savo ir katės gerovės turite išsirinkti tinkamą augintinę.

cat
Paws

Mažiau klausimų, daugiau tikslumo

„Purina“ subūrė ekspertus, išmanančius įvairius gyvūnų mitybos, sveikatos ir elgesio aspektus, ir su jais parengėme tinkamus klausimus, padėsiančius rasti sau tinkamiausią katę.

cat
Paws

Grynaveislės ir beveislės

Didžioji dauguma kačių yra beveislės – tai maišytos (neretai per kelias kartas) grynaveislių kačių palikuonės. Kadangi protėvių linijos nežinomos, beveislių kačių charakterį labiau lemia auklėjimas, o ne prigimtis. Dėl šios priežasties mūsų veislės išrinkiklis orientuotas į grynas kačių veisles.

cat
Paws

Daugiau pasirinkimo ir lankstumo

Suprantame, kad kiekvieno šeimininko ir augintinio tarpusavio ryšys yra skirtingas; būtent todėl parodysime, kurios veislės pagal jūsų atsakymus jums tinkamiausios ir kurios veislės gali būti netinkamos. Tikimės, kad šis įrankis nukreips jus tinkama linkme.

Jei jau žinote, kokios veislės norite, raskite ją mūsų veislių bibliotekoje