Coat ir Hairball

gausu vištienos ir sveikų grūdų

Kačių ėdalas PURINA ONE COAT & HAIRBALL su „Bifensis“ specialiai sukurtas, siekiant palaikyti sveiką jūsų katės odą bei gražų kailį ir kartu sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi. Jūsų katės oda ir kailis yra pirmas apsauginis sluoksnis nuo pasaulio, todėl mūsų sausas kačių ėdalas sukurtas taip, kad atitiktų jų poreikius ir palaikytų jų sveikatą visaverte ir subalansuota mityba.

Kačių ėdalas PURINA ONE COAT & HAIRBALL pasirūpina atitinkamais svarbiausių maistingųjų medžiagų lygiais, įskaitant itin kokybiškus baltymus, vitaminus ir būtinąsias riebalų rūgštis. Savo dideliu ląstelienos kiekiu ir specialia skaidulų kombinacija, į kurią įeina celiuliozė, jis taip pat padeda sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi.

Dėl naudojamų itin kokybiškų medžiagų šis sausas ėdalas puikiai virškinamas. Subalansuoti mineralai taip pat padeda palaikyti sveikus šlapimo takus, o aukštas baltymų ir svarbiausių maistingųjų medžiagų lygis padeda sumažinti pernelyg gausų šėrimąsi. Norėdami patenkinti savo katės poreikius ir padėti joms sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi, išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE COAT & HAIRBALL su „Bifensis“ jau šiandien.

​Skaitykite daugiau

Coat_hairball_RAINBOW

Įrodyta, kad aukštos kokybės baltymai, vitaminai ir svarbiausios riebalų rugštys padeda išlaikyti sveiką odą ir gražų kailį.
Coat_hairball_RAINBOW

Specialus skaidulų mišinys padeda sumažinti plaukų sąvėlų formavimąsi.
Coat_hairball_RAINBOW

Sudėtyje gausu aukštos kokybės baltymų ir tinkamų svarbiausių maistingųjų medžiagų, kurios padeda sumažinti šėrimąsi.
Coat_hairball_RAINBOW

Lengvai virškinamas ėdalas, dėl naudojamų kokybiškų sudedamųjų medžiagų.
Coat_hairball_RAINBOW

Šlapimo sistemą sveikatinantys subalansuoti mineralai.
 • Baltymai: 34,0 %
 • Riebalų kiekis: 14,0 %
 • Žali pelenai: 7,5 %
 • Žalia ląsteliena: 6,0 %
 • Omega 3 riebalų rūgštys: 0,2 %
 • Omega 6 riebalų rūgštys: 2,0 %

Vištiena (17 %), džiovinti paukštienos baltymai, visos kviečių grūdo dalys (14 %), kukurūzai, sojų miltai, kviečių glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, džiovintos runkelių išspaudos, kukurūzų glitimo miltai, džiovintos cikorijų šaknys, mineralai, hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės, žuvų taukai.

 • Vitaminas A 33 500 TV/kg
 • Vitaminas D3 1 100 TV/kg
 • Vitaminas E 460 TV/kg
 • Vitaminas C 140 mg/kg
 • Taurinas 700 mg/kg

Pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Kiekis 35–70 g 70–100 g 100–135 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.