Coat ir Hairball

gausu vištienos ir sveikų grūdų

Kačių ėdalas PURINA ONE COAT & HAIRBALL su „Bifensis“ specialiai sukurtas, siekiant palaikyti sveiką jūsų katės odą bei gražų kailį ir kartu sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi. Jūsų katės oda ir kailis yra pirmas apsauginis sluoksnis nuo pasaulio, todėl mūsų sausas kačių ėdalas sukurtas taip, kad atitiktų jų poreikius ir palaikytų jų sveikatą visaverte ir subalansuota mityba.

Kačių ėdalas PURINA ONE COAT & HAIRBALL pasirūpina atitinkamais svarbiausių maistingųjų medžiagų lygiais, įskaitant itin kokybiškus baltymus, vitaminus ir būtinąsias riebalų rūgštis. Savo dideliu ląstelienos kiekiu ir specialia skaidulų kombinacija, į kurią įeina celiuliozė, jis taip pat padeda sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi.

Dėl naudojamų itin kokybiškų medžiagų šis sausas ėdalas puikiai virškinamas. Subalansuoti mineralai taip pat padeda palaikyti sveikus šlapimo takus, o aukštas baltymų ir svarbiausių maistingųjų medžiagų lygis padeda sumažinti pernelyg gausų šėrimąsi. Norėdami patenkinti savo katės poreikius ir padėti joms sumažinti plaukų gumuliukų formavimąsi, išbandykite kačių ėdalą PURINA ONE COAT & HAIRBALL su „Bifensis“ jau šiandien.

​Skaitykite daugiau