Indoor Formula

gausu kalakutienos ir sveikų grūdų

​Naminės katės linkusios dažniau praustis, dėl to jų skrandžiuose dažnai atsiranda per daug plaukų. Jų ne toks aktyvus gyvenimo būdas gali turėti įtakos antsvoriui, todėl svarbu rasti naminėms katėms skirtą ėdalą, kuris atitiktų jų gyvenimo būdą.

​Kačių ėdalas PURINA ONE INDOOR „Bifensis“ padeda patenkinti namie gyvenančių kačių dietinius poreikius. Mūsų veterinarų ir mitybos specialistų sukurtas kačių ėdalas PURINA ONE INDOOR su kalakutiena jūsų katei suteiks visas būtinąsias maistingąsias medžiagas kiekvieno valgio metu, taip pat atitiks mažesnius energijos poreikius ir padės sumažinti plaukų sąvėlų formavimąsi.

​Įrodyta, kad mūsų ėdale esanti ląsteliena pašalina dvigubai daugiau plaukų iš skrandžio vos per 14 dienų. Mūsų naminių kačių ėdale daug baltymų, padedančių palaikyti liekną ir sveiką kūną, o mažesnis riebalų kiekis apsaugo nuo pernelyg didelio svorio priaugimo. Šiame ėdale taip pat yra natūralios medžiagos cikorijos, kuri, kaip įrodyta, padeda susilpninti išmatų dėžutės kvapus. Jis taip pat padeda palaikyti subalansuotą žarnyno mikroflorą ir sveiką virškinimo sistemą.

​Išbandykite suaugusių kačių ėdalą „PURINA ONE INDOOR su „Bifensis“ šiandien ir patenkinkite kasdienius savo katės mitybos poreikius.

Skaitykite daugiau

Indoor_Formula_AQUA

Sudėtyje yra skaidulų, kurios kaip įrodyta, iš skrandžio pašalina dvigubai daugiau plaukų vos per 14 dienų*.
* Remiantis įmonės PURINA tyrimais
Indoor_Formula_AQUA

Sudėtyje yra cikorijos - natūralios sudedamosios dalies, - kuri, padeda sumažinti iš kraiko dėžutės sklindantį kvapą.
Indoor_Formula_AQUA

Pritaikytas baltymų ir riebalų santykis, kad kūnas būtų lieknas ir sveikas.
Indoor_Formula_AQUA

Aukštos kokybės sudedamosios medžiagos geram virškinimui.
Indoor_Formula_AQUA

Šlapimo sistemą sveikatinantys subalansuoti mineralai.
  • Baltymai: 34,0 %
  • Riebalų kiekis: 13,0 %
  • Žali pelenai: 7,5 %
  • Žalia ląsteliena: 6,0 %
  • Omega 6 riebalų rūgštys: 2,0 %

Kalakutiena (17 %), visos kviečių grūdo dalys (17 %), džiovinti paukštienos baltymai, kukurūzai, sojų miltai, kukurūzų glitimo miltai, kviečių glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, džiovintos runkelių išspaudos, natūraliai džiovintos cikorijų šaknys (2 %), mineralai, hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės.

  • Vitaminas A 36 960 TV/kg
  • Vitaminas D3 1 200 TV/kg
  • Vitaminas E 460 TV/kg
  • Vitaminas C 140 mg/kg
  • Taurinas 780 mg/kg

Pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės svoris 2–4 kg 4–6 kg 6–8 kg
Normalus aktyvumas 35–70 g 70–105 g 105–140 g
Mažesnis aktyvumas 30–60 g 60–90 g 90–120 g
Rekomenduojama dienos norma turi būti pritaikyta pagal oro sąlygas, katės judrumo lygį ir fizinę būklę. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.