Indoor Formula

gausu kalakutienos ir sveikų grūdų

​Naminės katės linkusios dažniau praustis, dėl to jų skrandžiuose dažnai atsiranda per daug plaukų. Jų ne toks aktyvus gyvenimo būdas gali turėti įtakos antsvoriui, todėl svarbu rasti naminėms katėms skirtą ėdalą, kuris atitiktų jų gyvenimo būdą.

​Kačių ėdalas PURINA ONE INDOOR „Bifensis“ padeda patenkinti namie gyvenančių kačių dietinius poreikius. Mūsų veterinarų ir mitybos specialistų sukurtas kačių ėdalas PURINA ONE INDOOR su kalakutiena jūsų katei suteiks visas būtinąsias maistingąsias medžiagas kiekvieno valgio metu, taip pat atitiks mažesnius energijos poreikius ir padės sumažinti plaukų sąvėlų formavimąsi.

​Įrodyta, kad mūsų ėdale esanti ląsteliena pašalina dvigubai daugiau plaukų iš skrandžio vos per 14 dienų. Mūsų naminių kačių ėdale daug baltymų, padedančių palaikyti liekną ir sveiką kūną, o mažesnis riebalų kiekis apsaugo nuo pernelyg didelio svorio priaugimo. Šiame ėdale taip pat yra natūralios medžiagos cikorijos, kuri, kaip įrodyta, padeda susilpninti išmatų dėžutės kvapus. Jis taip pat padeda palaikyti subalansuotą žarnyno mikroflorą ir sveiką virškinimo sistemą.

​Išbandykite suaugusių kačių ėdalą „PURINA ONE INDOOR su „Bifensis“ šiandien ir patenkinkite kasdienius savo katės mitybos poreikius.

Skaitykite daugiau