Penas Mintims – Mūsų Požiūris Į Mitybą

Augintiniai atneša tiek džiaugsmo į jūsų – ir mūsų – gyvenimą. Jie yra šeimos nariai, todėl nenuostabu, kad norime jiems visko, kas geriausia. Štai todėl jau daugiau kaip 85 metus atsidavę kuriame maistingą, kokybišką augintiniams skirtą ėdalą, kad padėtume auginti sveikesnius, laimingesnius ir ilgaamžiškesnius šunis ir kates.

Būdami lyderiai naminių gyvūnėlių mitybos srityje esame pastebėję, kaip tinkamas šėrimas gali pailginti sveikus augintinių gyvenimo metus. Padedami pasaulinės 400 PURINA mitybos ekspertų, mokslininkų, veterinarų ir gyvūnų elgsenos specialistų komandos siekiame dar aukščiau pakelti naminių gyvūnų mitybos kartelę. Bet kaip mes ketiname tai padaryti? Pradėkime.

1

Mes nesiekiame atitikti gyvūnų priežiūros ir mitybos standartų – mes siekiame juos pranokti.

Galbūt nustebsite, bet gyvūnų ėdalo receptūroms taikomos griežtesnės taisyklės ir standartai nei daugeliui žmonėms skirtų maisto produktų. Taip yra todėl, kad šis ėdalas sudaro 100 % augintinio mitybos, todėl jame turi būti visų reikiamų maistinių medžiagų, kad gyvūnas būtų sveikas ir laimingas. Būtent todėl gyvūnų ėdalas dažnai vadinamas visaverčiu ir subalansuotu.

Kaip ilgamečiai Europos gyvūnų ėdalo gamintojų federacijos (FEDIAF) nariai ir gyvūnų augintojai bei mylėtojai, mes labai rūpinamės ir didžiuojamės visais mūsų gaminamais produktais. Todėl dauguma mūsų augintiniams skirto ėdalo ne tik atitinka pramonės standartus, bet ir juos viršija.

2

Skirtumai slypi detalėse

Išrinkti tinkamą ėdalą augintiniui gali būti labai sudėtinga. Ar jame bus visų reikalingų maistinių medžiagų? Kokie tyrimai buvo atlikti, kad būtų užtikrintas ėdalo saugumas? Ar jam patiks skonis? Mes suprantame visas šias abejones, juk dauguma mūsų patys turime augintinių.

Norime, kad kiekvienas gyvūno šeimininkas būtų ramus dėl mūsų produktų kokybės. Todėl, kad užtikrintume mūsų gaminamo ėdalo saugumą, maistingumą ir gerą skonį, dažnai žengiame papildomą žingsnį. Štai kodėl mūsų kokybės užtikrinimo procesą sudaro daugiau nei 50 etapų. Nes, kai kalbama apie mūsų augintinių sveikatą ir laimę, mums, kaip ir jums, svarbi kiekviena smulkmena!

Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau apie veiksmus, kurių imamės, kad mūsų produktai atitiktų aukščiausius standartus.

3

Tinkamas balansas

Mes žinome, kad norite savo augintiniui užtikrinti subalansuotą ir maistingą mitybą, kuri būtų visapusiškai naudinga. Taip pat žinome, kad nėra prasmės gaminti geriausio pramonėje ėdalo, jei gyvūnai jo neės arba nemėgs, taip pat jei jis bus sunkiai virškinamas ir organizmas nepajėgs pasisavinti reikiamų maisto medžiagų.

Todėl, jei nuo kuriamo mūsų ėdalo katė suka nosį šalin, o šuo jį blogai virškina, mes iškart grįžtame prie projektavimo stalo. Būtent dėl savo aistros gyvūnams ir džiaugsmo, kurį jie suteikia žmonėms, mes stengiamės kurti vis naudingesnį ėdalą.

4

Mes atliekame savo namų darbus

Neužtenka vien pasikliauti tuo, ką augintinių priežiūros klausimu sako pramonės atstovai, – mes norime viską išsiaiškinti patys. Todėl dabar esame augintinių mitybos tyrimų lyderiai pasaulyje.

Mūsų tyrimai aprėpia viską – nuo gyvūnų antsvorio priežasčių paieškos iki naujų žmonių mitybos tendencijų ir atradimų rezultatų analizės. Mes stengiamės atsižvelgti į viską. Neatsiejama mūsų misijos dalis yra pastangos praturtinti augintinių ir juos mylinčių žmonių gyvenimą, pasirūpinti, kad jie gyventų ilgai, laimingai ir būtų sveiki.

5

Mes žvelgiame plačiau

Mes žinome, kad pavieniui neveikia ir geriausios sudedamosios dalys – jos turi viena kitą sustiprinti ir papildyti. Todėl protingai sukurtas maistinių medžiagų derinys bus lengviau virškinamas ir veiksmingesnis nei pavienė sudedamoji dalis.

Mes nesiekiame sutelkę dėmesio į pavienes sudedamąsias dalis, o žvelgiame plačiau – kaip skirtingi maisto medžiagų deriniai gali būti naudingi augintinio sveikatai? Toks požiūris padėjo padaryti daugybę naujų atradimų, įskaitant atradimą, kad viso grūdo dalių produktai ne tik yra papildomi baltymų šaltiniai (pvz., gyvūninės kilmės, žuvų ir sojų baltymų), bet ir gerina virškinimą.