Your Pet, Our Passion.
Auksaspalvis retriveris ir terjeras

Viskas apie šunis

Raskite geriausią ėdalą savo šuniui, peržiūrėkite mūsų specialistų patarimus dėl šunų arba dalyvaukite šunų veislės išrinkiklio viktorinoje. Nesvarbu, kiek esate pažengę savo kelionėje, esame pasirengę atsakyti į visus jums dėl šunų kylančius klausimus.

Šuo sėdėjo priešais maisto dubenis
Mityba ir šėrimas
Mūsų produktai šunims
Jei ieškote tinkamo šunų ėdalo savo gauruotam draugui, turime ką pasiūlyti visiems. Nuo sausojo iki šlapiojo ėdalo, nuo šuniukų iki gyvenimo saulėlydį pasiekusių šunų, nuo visaverčio ėdalo iki specialių dietų – peržiūrėkite mūsų asortimentą ir raskite tai, kas jums geriausiai tinka.
Šuo aukštaūgis žmogus
„Purina“ patirtis
Profesionali šunų priežiūra
Rūpintis šunimi – tai suprasti jo poreikius. Jei norite daugiau sužinoti apie šunų mitybą, elgesį, sveikatą ar dresūrą, jums padės „Purina“ specialistai. Peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius ir raskite mūsų geriausių patarimų bei rekomendacijų.
Kokia veislė man tinka?

Nuo kelių nenulipantis mažylis ar nenustygstantis šuniukas? Lygiaplaukis ar pūkuotas? Miegalius ar lauko tyrinėtojas? Žinome, kad gali būti sunku rasti tinkamiausią šunį, nes galite rinktis iš daugybės šunų veislių. Leiskite „Purina“ specialistams padėti rasti šuniuką, tinkamiausią jūsų gyvenimo būdui.

Sužinokite daugiau

Šuo išeina ant pavadėlio
„Purina“ patirtis
Kaip rasti šunį
Jei norite įsitaisyti naują šeimos narį, bet nežinote, nuo ko pradėti, „Purina“ gali atsakyti į jūsų klausimus. Paaiškinsime, ką reikia daryti norint įsigyti gyvūną ir kaip susirasti veisėją, kokie yra pranašumai įsigyjant.
šuniukas kramto raudoną žaislą
Naujienlaiškis
Augantis šuniukas
Nesvarbu, ar norite išsiaiškinti, ką daryti, kai šuniukas viską kramto, ketinate išmokyti tvarkingai atlikti gamtinius reikalus arba gauti šėrimo rekomendacijų, užsisakykite mūsų specialų šuniukams skirtą naujienlaiškį ir sužinokite visą reikalingą informaciją.
Šuo sėdėjo priešais maisto dubenis
„Purina“ patirtis
Šėrimas ir mityba
Nesvarbu, ar norite sužinoti, kada pereiti nuo šuniukų prie suaugusių šunų ėdalo, arba domitės, kaip dažnai turėtumėte šerti savo augintinį, mes atsakysime į jūsų klausimus. Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie šėrimą ir mitybą, kad gautumėte.
Vyresnis šuo šeimininko rankose
„Purina“ patirtis
Brandaus amžiaus
Pasinaudokite mūsų specialistų patarimais – nuo klausimų dėl sveikatos iki mitybos rekomendacijų – ir padėkite savo šuniui gyventi kuo geriau iki pat senatvės.
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.