Šunų tipai

Šunų tipai

Visų tipų šunų priežiūra

Kurtų priežiūra

Kurtai yra žaismingi, itin greiti sprinteriai, mėgstantys vaikytis grobį ir medžioklėje labiau pasikliaujantys rega nei uosle. Jei laikote kurtą, leiskite jam išreikšti savo prigimtinius instinktus – tai svarbi unikalios kurtų priežiūros dalis.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Ganymo šunų priežiūra

Ganymo šunys turi daug energijos ir lauke mėgsta būti bet kokiu oru. Jie mėgsta būti dresuojami ir žaisti linksmus žaidimus, bet kaip galite būti tikri, kad šios ypatingos veislės šuo yra laimingas ir patenkintas?
SUŽINOKITE DAUGIAU

Terjerų ir taksų priežiūra

Terjerai ir taksai yra unikalūs augintiniai, kurie mėgsta lakstyti, tyrinėti, vaikytis ir rausti urvus. Nors jie ir maži, bet meilumo jiems netrūksta, be to, jie pasižymi polinkiu viską pulti!
SUŽINOKITE DAUGIAU

Bandos sarginiai šunys ir jų priežiūra

Bandos sarginiai šunys yra nepriklausomi, ramūs ir labai ištvermingi. Jiems patinka bet koks oras ir jie mėgsta stebėti jus bei jūsų šeimos narius, kad ir kur būtumėte.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Žaisliniai šunys

Žaisliniai šunys yra labai maži, bet jie yra puikūs kompanionai. Žaisliniai šunys mėgsta leisti laiką su šeimininku, dažnai užmezga artimus ryšius su vienu asmeniu ir atsilygina jam ištikimybe, meile bei daugybe linksmybių!
Sužinokite Daugiau

Kaip pasirūpinti, kad jūsų paukštšunis būtų laimingas

Paukštšuniai yra gyvybingi, linksmi ir paklusnūs šunys, kurie paprastai lengvai dresuojami ir tampa nuostabiais šeimos augintiniais
Sužinokite Daugiau

Kaip pasirūpinti, kad jūsų špicas būtų laimingas

Špicai būna įvairių formų ir dydžių, bet juos visus apibūdinantys dalykai yra purus kailis, pasitikintis charakteris ir polinkis glaustytis.
Sužinokite Daugiau

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią šunį

Norėdami, kad šuo būtų sveikas ir energingas, turite rūpintis tinkama šuns mityba. Lygiai taip pat šuniui reikia emocinio peno, kuris ypač būtinas, kad šuo būtų laimingas!
Sužinokite Daugiau

Pėdsekių priežiūra

Pėdsekiai, kaip sako jų pavadinimas, mėgsta ilgus atstumus sekti kvapų pėdsakais. Jie mėgsta ieškoti daiktų žaisdami, o dėl įspūdingos ištvermės yra puikūs kompanionai per ilgus pasivaikščiojimus.
Sužinokite Daugiau