Junior

gausu vištienos ir sveikų grūdų

Kačiukai išgyvena intensyvų augimo ir vystymosi etapą. Dėl tokio didelio augimo tempo jų mitybos reikalavimai itin aukšti. Ėdalas PURINA ONE JUNIOR yra specialiai sukurtas pagal kačiukų (nuo tada, kai jie pradeda patys maitintis, iki 12 mėnesių) ir besilaukiančių ar maitinančių kačių mitybos poreikius.

Sausas kačiukų ėdalas PURINA ONE padeda patenkinti kačiukų poreikius dėl sudėtyje esančio „Bifensis''. Mūsų specialiai sukurtame sausame kačiukų ėdale yra būtiniausių maistingųjų medžiagų, naudingų ankstyvuoju kačiuko gyvenimo laikotarpiu. Visame mūsų kačiukams skirtame ėdale su „Bifensis“ yra DHR, naudingos maistinės medžiagos, esančios katės piene ir padedančios stimuliuoti smegenų bei regos raidą. Mūsų sausame kačiukų ėdale taip pat gausu baltymų ir subalansuotų mineralų, padedančių auginti raumenų masę ir kaulus. Visas mūsų kačiukų ėdalas gerai virškinamas, nes jam naudojame kokybiškas sudedamąsias medžiagas.

Padėkite savo kačiukui sustiprėti pirmaisiais metais su sausu kačiukų ėdalu PURINA ONE. Mūsų skanus ėdalas gaminamas su vištiena ir sveikais grūdais, o traškūs kąsneliai padeda prižiūrėti dantis ir dantenas. Galite ne tik būti tikri, kad savo kačiuką maitinate skaniu ėdalu, bet jam suteiksite ir visą būtiniausią priežiūrą, kurios jam reikia augant ir tampant sveika suaugusia kate. Rūpindamiesi savo katės mityba nuo pirmų dienų, padėsite jai būti sveikai šiandien ir rytoj.

​Skaitykite daugiau

Junior_AQUA_01

Mitybinių medžiagų racionas pritaikytas pagal augimo tarpsnį, todėl ėdalas padeda sveikai vystytis gyvybiniams organams.
Junior_AQUA_02

Sudėtyje gausu baltymų ir subalansuotų mineralų, todėl auga sveiki raumenys ir kaulai.
Junior_AQUA_03

Visos sudedamosios dalys yra aukštos kokybės, todėl ėdalas lengvai virškinamas.
Junior_AQUA_04

Dantų ir dantenų apsaugą suteikia būtiniausios maistingosios medžiagos ir traškūs kąsneliai.
Junior_AQUA_05

Sudėtyje yra DHR - ši funkcinė mitybinė medžiaga, kurios yra ir motinos piene, skatina kačiukų smegenų ir regėjimo vystymąsi.
 • Baltymai: 41,0 %
 • Riebalų kiekis: 20,0 %
 • Žali pelenai: 8,0 %
 • Žalia ląsteliena: 2,5 %
 • DHA: 0,05 %
 • Omega 6 riebalų rūgštys: 3,0 %

Vištiena (17 %), džiovinti paukštienos baltymai, visos kviečių grūdo dalys (13 %), kukurūzų glitimo miltai, kviečių glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, sojų miltai, kukurūzų krakmolas, džiovintos cikorijų šaknys, kukurūzai, mineralai, hidrolizatas (papildytas karščiu apdorotų Lactobacillus Delbrueckii ir Fermentum milteliais 0,025 %), mielės, žuvų taukai.

 • Vitaminas A 33 000 TV/kg
 • Vitaminas D3 1 000 TV/kg
 • Vitaminas E 460 TV/kg
 • Vitaminas C 140 mg/kg
 • Taurinas 750 mg/kg

Pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie PURINA ONE

Rekomenduojamas kiekis per dieną (g)

Katės amžius 6–12 savaičių 12–26 savaitės 26–52 savaitės Besilaukianti katė Maitinanti katė
Kiekis 25–75 g per 2–3 kartus arba neribotai 45–100 g per 2 kartus arba neribotai 50–100 g per 2 kartus arba neribotai Mažiausiai 80 arba neribotai 120–250 arba neribotai
Reikėtų pradėti maitinti sulaukus 3–4 savaičių. Ėdalą reikia sumaišyti su vandeniu, kad būtų lengviau ėsti. Padidinkite kiekį, kačiukui pradedant ėsti daugiau, ir sumažinkite vandens kiekį, kai kačiukas jau sugeba ėsti gryną ėdalą. Kiekvienas kačiukas kitoks, tad, atsižvelgiant į judrumo lygį ir kūno būklę, gali reikėti atitinkamai pritaikyti ėdalo kiekį ir (arba) maitinimo laiką. Taip pat tinka besilaukiančioms ir maitinančioms katėms. Pasirūpinkite, kad katė visada turėtų šviežio ir švaraus vandens. Jei ėdalu PURINA ONE šeriate pirmą kartą, rekomenduojame pokyčius įgyvendinti pamažu, 7 dienas į dabartinį katės ėdalą įmaišant vis didesnį kiekį PURINA ONE, kad katės virškinimo sistema prisitaikytų prie pokyčių.