Junior

gausu vištienos ir sveikų grūdų

Kačiukai išgyvena intensyvų augimo ir vystymosi etapą. Dėl tokio didelio augimo tempo jų mitybos reikalavimai itin aukšti. Ėdalas PURINA ONE JUNIOR yra specialiai sukurtas pagal kačiukų (nuo tada, kai jie pradeda patys maitintis, iki 12 mėnesių) ir besilaukiančių ar maitinančių kačių mitybos poreikius.

Sausas kačiukų ėdalas PURINA ONE padeda patenkinti kačiukų poreikius dėl sudėtyje esančio „Bifensis''. Mūsų specialiai sukurtame sausame kačiukų ėdale yra būtiniausių maistingųjų medžiagų, naudingų ankstyvuoju kačiuko gyvenimo laikotarpiu. Visame mūsų kačiukams skirtame ėdale su „Bifensis“ yra DHR, naudingos maistinės medžiagos, esančios katės piene ir padedančios stimuliuoti smegenų bei regos raidą. Mūsų sausame kačiukų ėdale taip pat gausu baltymų ir subalansuotų mineralų, padedančių auginti raumenų masę ir kaulus. Visas mūsų kačiukų ėdalas gerai virškinamas, nes jam naudojame kokybiškas sudedamąsias medžiagas.

Padėkite savo kačiukui sustiprėti pirmaisiais metais su sausu kačiukų ėdalu PURINA ONE. Mūsų skanus ėdalas gaminamas su vištiena ir sveikais grūdais, o traškūs kąsneliai padeda prižiūrėti dantis ir dantenas. Galite ne tik būti tikri, kad savo kačiuką maitinate skaniu ėdalu, bet jam suteiksite ir visą būtiniausią priežiūrą, kurios jam reikia augant ir tampant sveika suaugusia kate. Rūpindamiesi savo katės mityba nuo pirmų dienų, padėsite jai būti sveikai šiandien ir rytoj.

​Skaitykite daugiau