Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Katė sėdėjo ant sofos

Viskas apie kates

Raskite geriausią ėdalą savo katei, peržiūrėkite mūsų specialistų patarimus dėl kačių arba dalyvaukite kačių veislių išrinkiklio viktorinoje. Nesvarbu, kiek esate pažengę savo kelionėje, esame pasirengę atsakyti į visus jums dėl kačių kylančius klausimus.

Katė prie maisto dubenėlių
Mityba ir šėrimas
Mūsų produktai katėms
Jei ieškote tinkamo kačių ėdalo savo pūkuotam draugui, turime ką pasiūlyti visiems. Nuo sausojo iki šlapiojo ėdalo, nuo kačiukų iki gyvenimo saulėlydį pasiekusių kačių, nuo visaverčio ėdalo iki specialių dietų – peržiūrėkite mūsų asortimentą ir raskite tai, kas jums puikiai tinka.
Imbiero katė ant savininko peties
„Purina“ patirtis
Profesionali kačių priežiūra
Kai domina katės priežiūra, informacijos turite gauti iš specialisto. Norėdami sužinoti, ką „Purina“ jums gali papasakoti apie kačių mitybą, elgseną, vystymąsi, sveikatą ir dar daugiau, peržiūrėkite toliau pateiktus straipsnius.
Kokia veislė man tinka?

Didelis ir minkštas, o gal mažas tigriukas? Lygaus plauko ar pūkuotas? Kambarinė katė ar lauko tyrinėtoja? Yra daugybė kačių veislių, iš kurių galima rinktis, todėl gali būti sunku rasti sau tinkamiausią. Leiskite „Purina“ specialistams padėti surasti jūsų gyvenimo būdui tinkamiausią katę.

Liveclear produktas
Pristato
Pro Plan

Pristatome PRO PLAN LIVECLEAR

Pirmasis ir vienintelis pasaulyje alergenų kiekį mažinantis kačių ėdalas.
Saugus ir katėms nekenkiantis produktas, padedantis sumažinti alergenų kiekį, kad galėtumėte džiaugtis katėmis savo namuose ir glėbyje.

Sužinokite daugiau

Katė ant savininko kelių
„Purina“ patirtis
Kaip rasti katę
Jei norite įsitaisyti naują šeimos narį, bet nežinote, nuo ko pradėti, „Purina“ gali atsakyti į jūsų klausimus. Paaiškinsime, ką reikia daryti norint įsigyti gyvūną ir kaip susirasti veisėją, kokie yra pranašumai įsigyjant.
kačiukas sėdi kažkam ant kelių
Naujienlaiškis
Kačiuko ABC
Nesvarbu, ar norite išsiaiškinti, ką reiškia keistas jūsų naujojo šeimos nario elgesys, ketinate išmokyti naudotis kraiko dėžute ar gauti šėrimo rekomendacijų, užsisakykite mūsų specialų kačiukams skirtą naujienlaiškį ir sužinokite.
Dvi katės valgo iš dubenėlio
Šėrimas ir mityba
Nesvarbu, ar norite sužinoti, kada pereiti nuo kačiukų prie suaugusių kačių ėdalo, arba domitės, kaip dažnai turėtumėte šerti savo augintinį, mes atsakysime į jūsų klausimus. Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie šėrimą ir mitybą, kad gautumėte.
Vyresnė katė ant savininko kelių
„Purina“ patirtis
Brandaus amžiaus
Pasinaudokite mūsų specialistų patarimais – nuo klausimų dėl sveikatos iki mitybos rekomendacijų – ir padėkite savo katei gyventi kuo geriau iki pat senatvės.
Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar atsiliepimų apie mūsų produktus, susisiekite su mumis.