Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Sniego Letenėlės

Sniego Letenėlės

Sniego letenėlės yra vidutinio dydžio katės, jose dera tvirtų ir stambių Amerikos trumpaplaukių bei lanksčių ir dailių Siamo kačių bruožai. Galva yra apvalaino trikampio formos, akys didelės ir įkypos, o ausys toli viena nuo kitos, didelės ir smailios. Kūnas ilgas ir sportiškas. Kailis trumpas ir blizgus, o snukio kaukė, ausys, kojos ir uodega yra daug tamsesnės už kūną. Sniego letenėlės būna melsvos, ruonio rudumo, šviesiai violetinės ir šokolado spalvų. Balti plotai dengia mažiau kaip trečdalį katės kūno. Visų sniego letenėlių akys būna gilios žydros spalvos.

Verta žinoti
  • Žaisminga ir smalsi katė
  • Draugiška ir priklausoma katė
  • Šiek tiek balsinga katė
  • Vidutinio sudėjimo kačių veislės
  • Šukuoti reikia kasdien
  • Nehipoalerginė veislė
  • Katė, kuriai kartais reikia būti lauke
  • Prieš apgyvendinant su vaikais, katę gali tekti su jais supažindinti

Charakteris

Sniego letenėlės yra protingos katės, mėgsta būti su žmonėmis. Jos balsingos, bet ne tokios triukšmingos, kaip Siamo katės, ir „šneka“ švelniu melodingu balsu. Joms reikia draugijos, taigi, jei visą dieną nebūnate namie, verta įsigyti du vados kačiukus. Jos žaismingos ir išmoksta atnešti žaislus – joms būtinai reikalingi žaisliukai ir žaidimai, kad nenuobodžiautų. Sniego letenėlėms taip pat labai patinka vanduo, ypač tekantis, kai kada jos plaukioja. Jos labai aktyvios ir labai mėgsta ropštis aukštyn ir aukštai tupėti.

Kilmė

Kilmės šalis: Amerika

Pavadinimas Sniego letenėlės atsirado dėl būdingų baltų šios veislės kačių letenėlių. Sniego letenėlės yra amerikietiška veislė, išvesta praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje sukryžminus Siamo kates ir Amerikos trumpaplaukes. Sniego letenėlių katės turi žymes, kaip Siamo katės, taip pat baltas letenėles ir baltas dėmes. Sniego letenėlės gimsta visiškai baltos, o spalvos ir žymės pradeda rastis tik praėjus kelioms savaitėms. Kiekvieno kačiuko žymės skirtingos. Ši veislė Amerikoje populiarėja, bet kitur tebėra reta.